Nábor na softballový tábor 2021

Víkend v Trhových Svinech

Softballový příměstský tábor - 2021

Horký víkend pod žhnoucím jihočeským sluncem nám přiblíží Jonatán a Vojta. Jonatán víceméně formou osnovy, kterou zřejmě zapomněl rozvést. Zato Vojta nás překvapí barvitým líčením zážitků, z nichž některé (jako např.procházka do hospody) mohly zůstat i utajeny...;-)

Jonatán: SOBOTA

Ráno jsme měli sraz v 8 na joudrs. Jelikož jsme byli jenom 3, tak nás dopňovalo 7 žáků. Do Trhovek jsme jeli asi 3 hodiny. První zápas jsme hráli se Spektrem. Snažili jsme se, ale soupeř byl lepší. Druhý zápas jsme hráli hned potom. Celý turnaj jsme měli problém s nadhozem, takže nás Ledenice také porazili. Odpoledne jsme se šli koupat.

Vojta: NEDĚLE

V neděli jsme hráli 2 zápasy proti Trhovým Svinám, bohužel jsme oba prohráli. První zápas vypadal docela nadějně dokud ty nasvalený sterojďáci nešli na pálku. První zápas házel Jimmy což chce odvahu, protože Jimmy je catcher. Neházel vůbec špatně, ale jejich nadhoz byl bohužel lepší. První směnu na pálce si nikdo kromě mě neodpálil, ale bohužel jsem šel pálit na dva auty a já byl ten třetí. V poli to vypadalo tak nějak, že pálkař byl buď BB, nebo odpálil pecku do zadního pole. Dokonce si i na Jimmiho odpálili krásný homerun. No, zkrátka jsme neměli na pálce moc šanci, ale v poli kluci zahráli i nějaké pěkné situace, jako třeba rundown (nevím, jestli z něho byl out, už si nepamatuju :D) anebo Prokop krásně chytal na osmičce těžké lufty (líp jak PavelJ). Sice jsme prohráli asi tak 22/1, ale i tak jsme si zápas navzdory přesile kadetsko/juniorského týmu náramně užili. Druhý zápas proti nim dopadl bohužel stejně.

Teď bych chtěl ještě napsat o tom, jak kadeti mladší vycházeli s žákama staršíma a o tom, co jsme dělali, když jsme zrovna nehráli. Takže…s  žákama jsme vycházeli úplně v pohodě, byla sranda a dobrý kolektiv a docela to potahali, protože z kadetů mladších se přemohli přijít na turnaj jen tři lidi (něco jako tři bratři :DD). A když jsme zrovna nehráli, tak jsme si zajeli koupat do nedalekého rybníka  a i přes občasný nepříjemný zápach, to byla sranda. A večer jsme se šli projít do nedaleké hospody, kde si naši trenéři dali pivko a my jsme si šli něco koupit do večerky. Potom jsme se u zakalené fontánky bavili se Zdendou o tom, jak vidíme naší softballovou budoucnost. A při odjezdu jsme se s Petrou ještě jeli na chvíli koupat do zatopeného lomu. A pak už  Mondeem do Prahy.