Kadeti starší - 4. kolo 2. liga juniorů - Kunovice

Juniorky A: Hodnocení sezóny 2020/2021

Pohár zůstává doma, titul obhájen!

Muži A: Krev, pot a slzy

Víkend plný parádních výkonů, které Kunovičtí oceňují prvním místem a krásným pohárem. To nás nutí jen chválit, chválit a chválit:

Tadeáš Táda Kalčev – pro indispozici Ondry Tvrdka odházel většinu zápasů, což byla neuvěřitelná dřina, která držela soupeřovy pálkaře hodně krotké.

Vítek Viťous Vavrečka – parádní práce vyspělého kačera, který nakonec ukázal, že umí udržet nervy na uzdě a tím i běžce na metách.

Ondra Fresh Šimůnek – opět potvrzuje, že je plnohodnotným kečrem, klidná mysl na třetí metě a práce na pálce luxus.

Jakub Kuba Holoubek – prvometař par excellence, balóny, které jsou u jiných týmů přehozem mimo hřiště, jsou pro Kubu lahůdkou. A samozřejmě skvělý motivátor.

Martin Supi Sobotka a Albert Albi Schwarz – tahle skvěle sehraná dvojice spojka dvojka nemá konkurenci.

Andrej Sokol Piškula – parádně chycený těžký luft na sedmičce (Andrej byl v tu chvíli díky alergii skoro slepý). Skvělá práce na pálce a nakonec i těch pár signálů zaznamenal. smiley

Martin Mrkev Kubeš – jestli existuje někdo, kdo stíhá zabíhat slepce na sedmičce, tak je to právě on.

Jan Jenda Pytelka – takhle luxusně složenou sebeobětovací ulejvku viděl asi málo kdo a co víc soupeře překvapila natolik, že se začal sypat.

Adam Pínis Peter – myslím, že mohu říct, že rozhodl finálový zápas - profesionálně a tvrdě atakuje balón zapůjčenou pálkou a dokonává dílo.

Ondra Tvrďák Tvrdek – tento milý a šikovný chlapec si nádherně natáhnul tříslo tak, že nemohl pořádně házet ani běhat. Ještěže jeho tvrdé odpaly běh nevyžadovaly.

Dominik Domča Hovorka – toho času ve stavu nemocných. S nasazením vlastního zdraví nám pomohl se posunout až sem.

Jan Pechy Pechal – toho času sbírá síly do dalších zápasů.

Skvělá banda kluků, kteří umí táhnout za jeden provaz. A že za něj uměj sakra vzít.

Kadeti starší - 4. kolo 2. liga juniorů - KunoviceKadeti starší - 4. kolo 2. liga juniorů - Kunovice