KADETI STARŠÍ: Hodnocení sezóny 2016

Většina letošního "starého kádru" s koncem sezóny odešla do mužů a vzali s sebou dokonce i hlavního trenéra Zdeňka Macha a technickou vedoucí Andreu Machovou :-(

Ve stejné sestavě už si kluci patrně nikdy nezahrají, což je škoda, protože jim to spolu vyloženě šlo. No posuďte sami. Neubráním se srovnávání této sezóny se sezónou minulou. Tato byla o poznání klidnější a jistější než minulá, což se projevilo i na průběžných výsledcích. Po základní skupině byli naši kadeti starší druzí (měli stejný počet bodů jako první Hroši).

Zimní sezona probíhala standardně zvyšováním kondice a byla zpestřena jedním víkendovým výjezdem do Krkonoš, kde se kadeti věnovali buď lyžování nebo sáňkování, koulování, squashi a po večerech společenským hrám a utužování kolektivu. V zimní sezoně kadety čekal také jeden halový turnaj, který nemohl dopadnou lépe (kluci byli zlatí). Trenéři se snažili zpestřit i obyčejné tréninky a společný trénink s kadetkami, byl pro většinu příjemné rozptýlení.

Začátek té "pravé" venkovní sezóny začal v dubnu a byla to sezóna opravdu povedená. Náš tým se mimo jiné zúčastnil mezinárodního turnaje na Joudrs a Sabatu, který si kluci opravdu užili. Někteří byli dokonce půjčeni do zahraničních týmů: Izrael, Chorvatsko a Španělsko a procvičili při hře i angličtinu. Z pěti extraligových turnajů přivezli kluci 3x bronz a 2x zlato, všimněte si, že stříbro se nám vyhýbalo.

V létě si ještě kluci, někteří naposledy, "střihli" soustředění v Dánsku a také soustředění v domácím prostředí na Joudrs, které sice nebylo spací, ale bylo ozvláštněno dnem na boxu, hrou na "Jak dědečk měnil" a dokonce i táborákem.

Pomalu se dostáváme k vyvrcholení sezóny, což je MČR kadetů. Protože jediná barva medaile, která se nám celý rok vyhýbala, byla stříbrná, museli jsme ji holt "ulovit" na MČR. A povedlo se!

O stříbrném závěru (pro některé absolutní závěr v dresu kadetů) se nikomu ani nesnilo.

Kluci byli jste SKVĚLÍ a trenéři celkem taky.

Neušetřím vás vyjmenování všech kadetů starších, protože je to naposledy a kluci i trenéři si to prostě zaslouží!!

Trenéři: Zdeněk Mach, Ivča Menšíková, Pepa Šulc

Technická vedoucí: Andrea Machová

Stříbrní hráči: Vojta Polák, Mára Míchal, Kuba Šulc, Tomáš Mach, Jannis El Amin, Adam Vavrečka, David Němec, Filip Ullman, Albert Menšík, Ondřej Vestfál, Pepa Jelínek, Dan Hynek, Filip Průšek, Ondřej Hainc, Tomá Krčka, Vincent Karger, Mirek Král, Roman Kemenyash.

Eva Šulcová

KADETI STARŠÍ: Hodnocení sezóny 2016KADETI STARŠÍ: Hodnocení sezóny 2016