Kadeti starší zahájili přípravu na sezonu 2018

Kadeti starší zahájili přípravu na sezonu 2018

Podzimní pauza klukům skončila a jak nejlépe začít novou sezonu? No přeci soustředěním a to hned třídenním. Na 17. až 19. listopadu bylo naplánováno soustředění, které bylo okořeněno několika specialitami.

Poprvé bylo vedeno novým hlavním trenérem Ivčou a i pro ní to byla v této funkci premiéra. Na kluky v rámci tohoto soustředění čekalo pořádné protažení a zmožení svalstva, ale i úkoly – fyzické testy, volba kapitána, setkání týmu 2017 k vytvoření scénky na společenský večer, jedno přespání v tělocvičně a na závěr, nedělní výlet do TEP Faktoru, kde kluci museli zapojit nejen hmotu svalovou ale i šedou kůru mozkovou. Děkujeme holkám kadetkám Hance, Elišce, Terce a Vendule, které s námi také byly.

Střípky ze soustředění: nejvíc kliků za 60 vteřin – Filip Průšek 47, nejdelší hod 3kg medicinbalem  - Cédric Nzambi 10,1 metrů, nejrychlejší běh -  Jakub Kadeřábek, kapitánem týmu byl zvolen Tomáš Krčka,  poklad piráta TEP Faktoru získal tým (Lopaty) ve složení Ondra Hainc, Adam Sklenařík, Radek Šmejkal, Filip Průšek a Tomáš Zahradníček