Kadeti starší zvládli poslední krok

Kadeti starší zvládli poslední krok v 2. lize - postup do extraligy a účast na MČR kadetů

O víkendu 8.-9.9.2018 čekal kadety starší poslední turnaj 2.ligy kadetů hrané na hřišti Tempo. Byl to mezidivizní turnaj šesti nejlepších týmů 2. kadetské ligy. Ti se „poprali“ o postup do extraligy a možnost účasti na MČR kadetů hrané 21.-23.9.2018 v Havlíčkově Brodě.

V sobotu nás čekali dva zápasy ve skupině. S Tempem Praha vyhráváme 8:1 a tým  SC Pigs Trhové Sviny porážíme 10:3. Jsme tedy ve skupině první a čekáme, koho nám přidělí čtvrtfinálový zápas do nedělního semifinále.

V neděli jsme se o finálovou účast střetli znovu s týmem SC Pigs Trhové Sviny  a i  tentokrát je porážíme 16:0.

Ve finále se ne shodou náhody potkaly dva nejlepší týmy 2. kadetské ligy. My  Joudrs kadeti starší a Joudrs kadeti mladší. Zápas to nebyl ani pro jeden tým jednoduchý, ale nakonec se klukům podařilo mladší tým porazit 10:2.

Určitě zápasy okořenily home runy Adama V. a hlavně Cédrica, kdy míč letěl do třetího patra nedaleké budovy. Ale přesně se to neví. Míč se ještě nenašel, a tak je možné že jen budovou proletěl a pokračoval dál na oběžnou dráhu.JJ

Shrnuto: 4 zápasy – 4 výhry = 1 místo v 2. kadetské lize – postup do extraligy – účast na MČR

Na závěr jen škoda, že si kluci kvůli věku příští sezonu už kadetskou extraligu nezahrají. Věříme však, že si kadeti mladší, kteří si účast v extralize svým umístěním taky vybojovali, v příští sezóně pořádně užijí zápasy s nejlepšími kadetskými týmy.

Kadeti starší zvládli poslední krok Kadeti starší zvládli poslední krok Kadeti starší zvládli poslední krok Kadeti starší zvládli poslední krok Kadeti starší zvládli poslední krok