Kadetky A: Jak se nám daří?

10. 10. 2021 nás čeká softballový turnaj pro veřejnost Sportuje celá Praha 8 2021

Superliga Kadetek - 5.6.2021 v Kunovicích

V sobotu 5.6.2021 jsme odehrály double v Kunovicích. První zápas jsme prohráli v timebreaku 2:1. Ve druhém zápase jsme málo pálily a tak jsme prohrály 7:4.

It was very good wheather.

Amča a Kája

Superliga Kadetek - 6.6.2021

V neděli 6.6. jsme si zahrály u nás doma na Joudrs proti Trhovým Svinám.

Po těžkých zápasech v Kunovicích a po pozdním příjezdu jsme posbíraly další síly a zvládly jsme oba zápasy velmi dobře. V 1. i ve 2. zápase jsme šly do pole i na pálku nastartované na 100% a ve druhém zápase si i zaházela Áďa Vimrová, které to perfektně šlo.
Z neděle si tedy odnášíme 2 výhry.

Adél Vodenková a Kačka Kameníková

II. liga Juniorek - 12.-13.6.2021

Náš víkend začal zápasem s Trnavou. Ze začátku jsme sice byly trochu dole, ale i tak jsme se nedaly a nakonec tento zápas zvítězily. Po dlouhé odpočinkové pauze jsme zahrály slušný zápas proti Havlíčkově Brodu. Večer byla příležitost se i podívat na naše juniorky. Nedělní ráno jsme začaly výhrou proti Kunovicím a pokračovaly i výhrou nad Brnem. Finále s Kunovicemi jsme bohužel prohrály a skončily na krásném druhém místě. Zároveň děkujeme Káje Domesové za pomoc o celém víkendu.

Barča a Berča

Superliga Kadetek - 18.6.2021

V pátek 18. června jsme se v horkém odpoledni sešli v Krči, abychom zde odehrály superligový double proti Eagles. Rozpoležení týmu nebylo úplně ideální, vzhledem k opravdu vysokým teplotám posledního týdne. Na začátku prvního utkání nasadili Eagles svou velmi silnou nadhazovačku, na kterou se nám bohužel nepodařilo pálit. V prvních dvou směnách jsme dostali pár bodů, především díky našim zbytečným chybám v obraně. V půlce zápasu Eagles vystřídali nadhoz a my jsme se konečně rozpálily. Bohužel i tak první zápas skončil výhrou Eagles. Do druhého zápasu jsme šly více motivované. Na začátek opět soupeř zvolil svůj velmi silný nadhoz a nám se nepodařilo prosadit na pálce. V půlce zápasu se to ale zlomilo a my se dostaly do lehkého vedení. Pak ale přišlo pár silných odpalů soupeře a zápas skončil těsnou výhrou Eagles. Tyto dvě prohry byly pro nás poměrně přínosné, abychom si uvědomily naše chyby a začaly pracovat na celkovém zlepšení komunikace v týmu.

Ema Rubešová

Superliga Kadetek - 20.6.2021

Nebudu vás nudit dlouhým článkem o tom, jak jsme hrály, protože kdyby jste to chtěli vidět, tak bys jste se přišli podívat. Bylo tam úplně všechno, co softball dělá softballem a bylo to super. Přišli jste o hodně. Jinak největší úspěch byl, že jsme uměli signály a nenaštvali Dana. A ještě dodám, že jsme vyhráli oba zápasy.

Julča a Kari

Kadetky A: Jak se nám daří?