Kadetky A: Pohár ČSA U16

10. 10. 2021 nás čeká softballový turnaj pro veřejnost Sportuje celá Praha 8 2021

Naše cesta započala v pátek, kdy jsme hrály první zápas proti Cats Brno. Do zápasu nastupujeme neohroženě a rozdílem porážíme naše první soupeře 12:1.

Další zápas nám začínal později, takže jsme se stihly naobědvat v mekáči, abychom měly co spalovat na hřišti. Druhý zápas jsme hrály proti Trhovým Svinům. Ty opět porážíme rozdílem 20:7 a tím získáváme jistý postup do čtvrtfinále, v kterém se v sobotu utkáváme s Eagles. Ač se projevily menší obavy z nadhozu soupeře, nic jsme nevzdaly a Eagles porazily 11:1. Dokonce padl náš první homerun (tříbodový) na tomto turnaji, o který se postarala Karolína Nosková.

Druhý zápas dne jsme měly hrát se Snails o postup do finále. Nebyl to lehký zápas a hodně jsme se na něm zapotily. V jednu chvíli jsme prohrávaly 6:3, ale sebraly jsme všechnu naší sílu, hodně si pohrály s nervy trenérů a fanoušků a nakonec Snails porazily 10:9. Padl další homerun, tentokrát Sáry von Tsurikov.

Další den jsme se mohly těšit na finále, v kterém jsme se měly utkat s Arrows. Protože se nám pár hraček zranilo a jedna odjela, přijela nám na pomoc Amálie Chaloupková. Počasí nebylo moc hezké, lehce poprchávalo, ale nám to nevadilo, protože v týmu jsme měli rovnou dvě sluníčka. S velkým odhodláním a bojovnou náladou nastupujeme do finále a vyhráváme 9:0. Turnaj jsme zakončily krásnou výhrou. Chtěla bych moc poděkovat trenérům, že v nás věřili a pořádně nabuzovali a hlavně holkám za krásně strávené tři dny a odehrané zápasy.

Za Joudrs Karolína Frýbová

Kadetky A: Pohár ČSA U16