Kadetky A: V Brně nám to sedlo :-)

10. 10. 2021 nás čeká softballový turnaj pro veřejnost Sportuje celá Praha 8 2021

V sobotu dopoledne vyrážíme s 11 hráčkami a 2 trenéry do Brna, kde odehrajeme 4 zápasy. Všechny v náš prospěch. Soupeříme proti slovenské Trnavě a místním Severem Brno.

Nehrajeme ale v základní sestavě, 4 hráčky nejely. My to ale stejně nevzdáváme a tak vyjíždíme s posilami z Juniorek A a kadetek B, kterým moc děkujeme, že s námi jely. Chyběl nám i hlavní kečr, ale Beja půlku zápasů odchytala dokonale. Také super práce nadhazovaček Áďi, Amči a Káji. Dále musím pochválit Julču, která perfektně zvládla zahrát první metu, přesto, že ji nehraje. Další velké plus patří naší pálce. Za zápasy lítalo spoustu hitů, kvůli kterým jsem se staly úspěšnými.

Za kadetky A -  Kája, Amča, Aďa V., Beja, Ema, Julča, Aďa Vodenková, za kadetky B - Emma V. a Terka plus Anička H. a Kája F. z Juniorek A.

Uvidíme se na hřišti.

Aďa Vimrová

Kadetky A: V Brně nám to sedlo :-)Kadetky A: V Brně nám to sedlo :-)