Kadetky mladší | Druhý turnaj Ligy kadetek: dvě vítězství, dvě porážky

Druhý turnaj Ligy kadetek: dvě vítězství, dvě porážky

Naše druhá ligová akce se konala tento víkend, a to na Spectru. Tentokrát se turnaje kromě nás a Spectra zúčastnily týmy Jablonce a navíc i Kotlářky, Chomutova (žákyně) a složený tým Orlů a Piraní. Naopak na Rajské zahradě chyběly Řepy.

Jako první čekalo na Kadetky mladší Spectrum, s nímž jsme v Řepích vyhráli o bod. V sobotu se karta obrátila a my po ne úplně stoprocentním výkonu (to jsou ta rána) padli o bod. Takže se Spectrem jsme si teď kvit a příště jsme na řadě my! Druhý zápas jsme hráli s Bleskem a to bylo po všech stránkách jiné kafe. Po našich dvou šestibodových útocích skončilo utkání ve čtvrté směně poměrem 17:2 ve prospěch Joudrs. Potom následovala dlooouhá několikahodinová pauza, která nám měla přinést našeho dalšího soupeře, jímž byl nakonec třetí tým skupiny B, tedy žákyně z Chomutova. V 18:40 začal poslední mač dne a pro nás noční můra. Mladým bobrům se povedl začátek, takže se dostaly do hry, a ač jsme jejich náskok stahovali, jak jsme mohli, s vypršením časového limitu a po dohrávce směny skončilo klání naší porážkou o dva body. Nutno říct, že prohra jde z části za hlavním kaučem,... ale to vlastně vždycky! Takže v sobotu jsme odjížděli ze Spectra po 20. hodině smutní z výsledku zápasu a taky z toho, že nepostupujeme do nedělního semifinále a čeká nás boj o páté místo proti Blesku. V neděli jsme nezačali optimálně, ale po první směně se holky skvěle zvedly a my vybojovali konečné páté místo po výsledku 12:7.

Suma sumárum, o víkendu dvě vítězství a dvě prohry. Ale užili jsme si to, jak je ostatně vidět i báječných fotkách Jindry Weisse (moc za ně děkujeme!). Po dvou ligových turnajích máme jedno vítězství a jedno druhé místo, tedy v celkovém hodnocení jsme nahoře. Do Jablonce tedy pojedeme s cílem vrátit se opět na vítěznou vlnu z Řep. Máme na to! A ještě, samozřejmě, nesmíme zapomenout poděkovat žákyním, které nás opět skvěle doplnily. Díky patří tentokrát Klárce Dostálové, Markétě Švecové a Terce Vimrové. Holky, příště zase!

Za krásné fotky děkujeme! Foto by: Jindřich Weiss a vícev Joudrs Galerii FLICKR

RaV

Kadetky mladší | Druhý turnaj Ligy kadetek: dvě vítězství, dvě porážkyKadetky mladší | Druhý turnaj Ligy kadetek: dvě vítězství, dvě porážkyKadetky mladší | Druhý turnaj Ligy kadetek: dvě vítězství, dvě porážkyKadetky mladší | Druhý turnaj Ligy kadetek: dvě vítězství, dvě porážky