Kadetky mladší: Juniorky nás nepřekvapily

O prvním májovém víkendu (tzn. 3.-5. května) se náš tým kadetek mladších zúčastnil 2.ligy juniorek. Tato liga je pro nás dodatkovou a proto jsme si chtěli hlavně zahrát a nepomýšleli jsme na výhru či skvělé umístění.

Turnaj jsme předehrávali už v pátek proti týmu z Radotína. Když jsme viděli holky, které byli o pár let starší a o pár centimetrů vyšší, docela jsme se zalekli. Stačilo pár směn a náš zápas skončil rozdílem v náš prospěch. Byli jsme překvapení!
V sobotu jsme měli jeden zápas proti týmu Falcons z Hradce Králové, které jsme hrát nikdy neviděli a nevěděli jsme co očekávat.

Zápas začal lehkým deštíkem, který se poté změnil v mrazivý déšť. Skončil rozdílem ve 3. směně opět v náš prospěch.
A je to tu, vyhráli jsme skupinu a v neděli jsme si to měli rozdat s holkama z Chomutova (naše rivalky).

Všichni se krásně vyspali, rozcvičili a šlo se hrát.

Zápas to byl vskutku nervy drásající, body se přelívaly z jedné strany na druhou a do konce zápasu nebylo jasné kdo vyhraje. Když jsme šli do dohravky zápasu prohrávali jsme 7:8, museli jsme dát 2 body.
1 bod jsme stáhli na passed Ball, druhý bod stáhla svým fantastickým tvrdým odpalem Týna Horáčková a bylo to doma, hrajeme finále!

Po krátké pauze jsme se na finále pečlivě rozcvičili. Hráli jsme se Dvorem Králové. Zápas začal slibně přičemž jsme po 2.směně 4:1 vedli. Pak se ale zranila Amálka příhozem z domácí mety a musela odjet na pohotovost.

Pak stačila malá chybka a Dvůr Králové stáhnul body a vyrovnal. Nám už se ale poté nedařilo, kdežto Dvůr ještě body přidal.

Náš víkend skončil krásným druhým místem, což jsme na začátku vůbec netušili. Přeci jen, hráli jsme proti stejně starým holkám jako jsem já.

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc jediného rodiče a to jako vždy Hance Vlčkové, za pomoc rozhodčím, kteří nás v tom nenechali, jmenovitě Ivča, Pavel a Albert Menšíkovi, Vojta Beneš, Pavel Červinka, Petr Borovec, Jirka Dostál a Honza Čáp

Za tým kadetek mladších
Adéla Chaloupková, asistentka trenéra