Kadetky mladší: Nadstavba ligy kadetek

Ostrava

Do Ostravy jsme se vydali vlakem už v pátek 6.září, spolu s týmem kadetky starší a juniorky. V sobotu jsme si mohli trochu přispat a po „Lidlovské“ snídani jsme se vydali pěšky na hřiště. První zápas nás čekal s naším týmem juniorek a bohužel jsme ho prohráli 1:10.

Další byl naplánován na odpoledne, ale kvůli dešti byl na začátku páté směny přerušen a dohrán byl až na našem domácím hřišti na Joudrs v pátek 20.9.2019. Skončil nakonec ve prospěch kadetek starších 6:1.

V neděli jsme hned v 9 hodin ráno odehráli zápas s Beavers Chomutov, ale ani tento jsme nevyhráli a i když jsme 4x skórovali, na vítězství to nestačilo.  Odpoledne nás ještě čekal zápas s Trutnovem, ale vzhledem k předpovědi špatného počasí nám bylo umožněno i tento odehrát v pátek 20.9.2019 na domácím hřišti. Bohužel ani tento nevyšel.

Eagles Praha

Nadstavba kadetek pokračovala 14 dní po Ostravě na hřišti Eagles Praha.

V sobotu nás čekal další ze soupeřů „Nadstavby“, kterých bylo celkem sedm a to Cats Brno.  Dalo by se čekat, že děvčata budou po dvou pátečních dohrávkách unavená, ale nebylo tomu tak. Krásné odpaly a bezchybné pole nás dovedlo k vítězství 11:2.

Odpoledne nás čekal tým z Ostravy Arrows, na který už jsme bohužel nestačili a prohráli tak 3:15. Ještě pořád jsme měli šanci postoupit na MČR kadetek, ale tento sen se nám rozplynul v neděli po turnaji s Eagles, kdy jsme chvíli prohrávali, pak vyrovnali a nakonec prohráli po jinak krásném zápasu 8:12. Nakonec jsme tedy obsadili z 22 týmů v republice pěkné 8. místo.

Teď už zbývá poslední turnaj na Joudrs a pak posezónní pauza J

-JCh-

Kadetky mladší: Nadstavba ligy kadetekKadetky mladší: Nadstavba ligy kadetekKadetky mladší: Nadstavba ligy kadetek