Nábor na softballový tábor 2021

Kadetky mladší: Trhové Sviny – bereme bronz

Softballový příměstský tábor - 2021

V sobotu v 7 ráno z JOUDRS odjezd směr Jižní Čechy. Po celkem pohodové jízdě čeká dámy otevírací zápas turnaje proti domácím. Zkušenější a vyhranější kadetky domácích nenechají nic náhodě a zápas končí rozdílem v 5 směně. Výborný oběd naladil holky do pohodovějšího módu a v odpoledním zápase proti Cats Brno byl již o poznání lepší. Porážka sice zamrzí, ale hra v obraně byla o poznání lepší. V útoku jen dostat spoluhráčky z plně obsazených met pro body. Po večeři následovala hra „čelovka“ – hodně zábavy a dohadů J.

V neděli děvčata čekal opět první ranní zápas dne, tentokrát s Blanskem. Soupeř byl zatím v turnaji 100%. Holky hrály jak polité živou vodou a ve třetí směně vedeme již 5:0. Bohužel pár drobných chyb v obraně a již zmíněná bolest, tedy jak dostat holky z met domů přinesla nakonec i třetí porážku během víkendu. Holky jsou hodně motivované, nechtějí jen prohrávat. V zápase o třetí místo se jim tak opět postavilo Brno. Síla v útoku byla opět veliká, mety byly obsazovány snad v každé směně, ale o poznání více se dařilo dostat spoluhráčky domů. Obrana byla 100% a tím pádem si holky připisují výhru 5:0 a obsazují celkově třetí místo.

Kdopak o víkendu hrál? Tady jsou dámy Áďa, Kari, Danča, Anet, Amča, Adél, Verča, Kája a super pomoc, již několikátá, žákyň starších Naty a Kiki. Vám oběma poklona opět super práce!! A celý tým nám řídí Eriček spolu s Barčou.

Všichni, kdo chtějí na vlastní oči vidět kadetky mladší v akci, neváhejte a přijďte je podpořit na domácím turnaji 26-27.9. ve Svoboda parku ….. hlasitých fanoušků není nikdy dost smiley

Kadetky mladší: Trhové Sviny – bereme bronz