Kadetky starší: 2. kolo kadetek mezi bouřkami na Storms

O víkendu 11.5. a 12.5. jsme se zúčastnily 2. kola Ligy Kadetek na hřišti týmu Storms Řepy.
V sobotu ráno jsme měly sraz v 9:30 h a začaly se připravovat na zápas s týmem Hluboká. Na začátku hry vedla Hluboká s 1 bodem, ale potom jsme to obrátily. Katzi odpálila homerun, ale bohužel na metách nebyli další běžci. Porazily jsme je  2:1.
Další zápas jsme hrály se Spectrem a velmi se nám dařilo. Dokonce jsme i udělaly 6 doběhů za směnu. Konečné výsledky zápasu byly 17:4.
Poslední hra dne byla proti Eagles. Sice nás porazily, ale Maki odpálila homerun a tak jsme prohrály 1:9. Později začalo silně pršet a my nevěděly, zda bude turnaj zítra pokračovat.
V sobotu i na vzdory včerejšímu špatnému počasí se hrálo dál. A tak nás čekal zápas o trvání 2 směn, proti Trhovým Svinům, jenž skončil naší výhrou 11:0.
Následovalo finále se silným protivníkem Eagles. Tento zápas byl napínavý. Do 3. směny jsme vedly 1:0, ale ve 4. směně nás Eagles dorovnalo na 1:1. Potom jsme se dostaly na pálku a Katzi odpálila svůj druhý homerun turnaje a stáhla celkem 3 body. Konečné skóre bylo nakonec 5:1. Umístily jsme se na 1. místě, což nás hodně potěšilo, protože se všichni snažily a hrály úžasně.
Chtěla bych poděkovat pořadatelům, trenérům i hráčkám za účast a podporu na tomto turnaji.

Za kadetky starší Áďa Feixová

Kadetky starší: 2. kolo kadetek mezi bouřkami na StormsKadetky starší: 2. kolo kadetek mezi bouřkami na StormsKadetky starší: 2. kolo kadetek mezi bouřkami na StormsKadetky starší: 2. kolo kadetek mezi bouřkami na StormsKadetky starší: 2. kolo kadetek mezi bouřkami na StormsKadetky starší: 2. kolo kadetek mezi bouřkami na StormsKadetky starší: 2. kolo kadetek mezi bouřkami na StormsKadetky starší: 2. kolo kadetek mezi bouřkami na Storms