Kadetky starší a Trutnovský drak

Turnaj Trutnovský drak

O víkendu 20. - 21. 1. jsme odehrály turnaj v Trutnově., kterého se zúčastnilo 11 hráček + Tom a Erik. Čekalo nás 7 zápasů.

Sobota 20. 1.

V sobotu jsme měli sraz v 6:30 ráno na Joudrs, když jsme se všichni sešli, rozdělili jsme se do aut a bez jakéhokoli problému vyjeli. Náš první zápas nás čekal od 9:40. Na místo jsme kvůli zamrzlé silnici přijeli v 9:10.  Rychle jsme se převlékly, rozcvičily a nabudily na zápas. Náš první soupeř byla Kotlářka. Ze začátku nám trošku trvalo, než jsme se rozehrály, ale v polovině už nám to šlo a Kotlářku jsme porazily 26:12. Hned zápas na to jsme hrály s Eagles byly to velmi vyrovnané odpaly obou týmů, byly krásné i zákroky, ale i přesto jsme vyhrály 19:16. Po tomto zápase nás měla čekat velká pauza a tak si všichni lehly a najedly, ale v ten moment přiběhl Tom, že za 5 minut hrajeme zápas, že ho přehlídl v rozpise. Byl to opravdu zážitek, zápas jsme hrály s Trutnovem, který nás pěkně rozsekal a to 29:13. Ale i tak to byl pěkný zápas, poté jsme se šli na obědvat. Měli jsme rýži s masem. Když jsme dojedli, měli jsme chvilku volno do další zápasu. Předposlední zápas tohoto dne nás čekal se Sabatem. Byl to velmi napínavý zápas, protože body byly stále vyrovnané, ale nakonec jsme to v závěru vytáhly a vyhrály 24:22. No a poslední zápas byl opravdu o infarkt. Nastoupily jsme proti Radotínu, a jelikož jsme si na začátku od nich nechaly nasázet dost bodů, měli jsme co dohánět, což se nám dařilo při poslední směně, po naší dohrávce bylo scóre vyrovnané a tak jsme šly do tiebreaku, všichni byli plní emocí. Radotín nám dal 3 body a pak jsme šly na pálku, běžci dobíhali, a když se blížil i náš 4 bod, catcher ho tečoval, ale naštěstí mu míč vypadl z rukavice a vítězství bylo naše. Byl to asi nejnapínavější zápas z celého dne. Po zápase jsme se umyly, převlékly a vyrazily do Kauflandu. A večer jsme měly volný program.

Neděle 21. 1.

Náš první zápas nás čekal od 10:40 se Storms. Byl to zápas, který jsme chtěli vyhrát. Byl stejně napínavý jako s Radotínem, jelikož jsme si opět nechaly nasázet body hned na začátku a poté to doháněly, ale naštěstí jsme to dotáhly a vyhrály jsme 21:17. Potom jsme měli oběd a šli si zabalit věci, abychom hned po vyhlášení mohli odjet. Poslední zápas turnaje nás čekal s Kutnem a to jsme si odnesli poslední krásnou výhru 35:4. Na vyhlášení dostala Michaela Jakschová čokoládu za nejužitečnější hráčku turnaje a my si odvezly krásné 2. místo. Cestou na zpět jsme se stavili v mekáči a pak jeli domů. Všem děkuji za krásný turnaj.

Turnaje se zúčastnily tyto hráčky:

Vendula Dastychová, Eliška Gottwaldová, Tereza Haspeklová, Michaela Jakschová, Nela Janáčková, Silvie Krušinská, Aneta Molentová, Adéla Sobotková, Martinka Šebestová, Eliška Valešová, Hanka Vazačová

Poděkování patří i našim kaučům: Erikovi a Tomovi

Elda

Kadetky starší a Trutnovský drakKadetky starší a Trutnovský drakKadetky starší a Trutnovský drak