Kadetky starší - Joudrs CUP U16

Joudrs Indoor Cup U16

Ve dnech 6.-7. 1. 2018 jsme odehrály náš první turnaj – Joudrs Indoor Cup U16. Celý víkend jsme byly v počtu 13 skvělých hráček, které daly do tohoto turnaje 100 %. Na to, že jsme v tomto složení hrály poprvé myslíme, že výsledky byly velmi dobré. Dokonce i Tom od třetího zápasu říkal, že není nic, co by nám vytkl :) Na turnaji jsme vybojovaly konečné druhé místo. První odváží Chomutov a třetí Eagles. Naše mladší kadetky se také neztratily a předvedly velmi sympatický a bojovný výkon.

Sobota 6. 1.
V sobotu jsme odehrály 4 zápasy. Sraz jsme měli už v 8 hodin a náš první zápas byl s Joudrs B (kadetky mladší) od 9 hodin ráno. Všichni přišly se skvělou náladou a hráčky byly natěšené do hry. Když jsme nastoupily do zápasu trvalo nám, než jsme se rozpálily a rozchytaly, ale i přes to jsme vyhrály 14:8. Oba týmy hrály pěkně.
Po tomto zápase jsme měly volno a jako další zápas nás čekal s Eagles. Věděly jsme, že to nebude jednoduchý zápas, a že do toho musíme jít naplno od začátku. Úvod se nám povedl, jelikož jsme hned na pálce dotáhly 2 body. Pár směn jsme výsledek držely, ale pak Eagles začali pálit a daly nám 6 bodů, které jsme už bohužel nedokázaly dotáhnout. Tento zápas jsme prohrály 2:6.
Po zápase nás čekal velmi dobrý oběd. Po něm jsme opět v plné síle a s nacpanými břichy nastoupily do předposledního zápasu se Storms. Každá z hráček chtěla zápas vyhrát, a to se nám doopravdy povedlo. Velmi jsme se zlepšily na pálce a hezky jsme se sehrály. Zápas jsme nakonec vyhrály 8:2.
A čekal nás poslední sobotní zápas s Chomutovem. Od začátku jsme věděly, že to nebude lehký soupeř, a že to bude nejtěžší utkání na tomto turnaji. Proto jsme se snažily, už od začátku ze všech sil. Průběh byl velmi vyrovnaný. Jak v poli, tak na pálce byly na obou stranách vidět hezké zákroky a odpaly. Zápas nakonec skončil remízou 3:3. Následoval rozchod a šly jsme domů nabírat síly na další den.

Neděle 7. 1.
V neděli byl sraz v 11:20 první zápas nás čekal od 12:20. Po srazu nám Tom řekl sestavu do zápasu a nějaká ta přání a motivace abychom to vyhrály. Poté jsme se šly rozcvičit a začal zápas s Blanskem. V zápase bylo opět mnoho krásných akcí a odpalů. Hlavně bylo vidět jak, už jsme se po sobotě sehrály a rozpálily. Radim nám slíbil za nejhezčí odpal veverku (Kofola) možná to nás motivovalo k tak krásným odpalům. Možná se v zápase objevilo i pár malých chybiček, ale i tak to byl velmi krásný zápas s výslednou výhrou 5:1. Poslední zápas tohoto dne i turnaje jsme sehrály s Hluboko. Před zápasem nám Tom řekl, že jestli vyhrajeme budeme na 2.místě. Myslím, že každého to nadchlo, že hráčky do toho chtěly za každou cenu dát vše. To se povedlo a byl to opravdu krásný zápas. Myslím, že si ho užili i diváci a bylo se na co koukat. Vyhrály jsme 7:1.

Na konci jsme se ještě vyfotily. Sice zpocené, ale stále krásné. Pak následovalo předání pohárů zúčastněným týmům. Dále byly vyhlášeny hráčky s nejsympatičtějším výkonem v celém turnaji - Diana Rozkovcová z Chomutova a naše Háňa Vazačová! Oceňené hráčky dostaly krásné softballové batohy. Ceny do turnaje věnovál sponzor Play-Ball, kterému tímto moc děkujeme!! Na závěr bychom chtěli poděkovat skvělým trenérům s dobrou náladou Tomovi a Radimovi a naší skvělé nadhazovačce Pavlovi Kalčevovi. Lůce za to, jak nám pomohla s organizací.

Také hráčkám, které se  turnaje zúčastnily a to:

Adéle Sobotkové, Hance Vazačové, Tereze Haspeklové, Silvii Krušinské, Vendy Dastychové, Anet Molentové, Elišce Gottwaldové, Míše Jakschové, Elišce Valešové, Martince Šebestové, Zuzce Chytré, Zuzce Vlčkové, Nele Janáčkové

Speciální díky patří rozhodčím, kteří v počtu 2 až 4 mužů rozhodovali všechny zápasy, což velmi pozvedlo úroveň turnaje. A pak také všem fanouškům a kadetkám mladším za neúnavné fandění a povzbuzování.

Elda a Radim

Kadetky starší - Joudrs CUP U16Kadetky starší - Joudrs CUP U16Kadetky starší - Joudrs CUP U16