Kadetky starší na turnaji juniorek ve Dvoře Králové

O víkendu 1.6. a 2.6. jsme se zúčastnily 4. kola Ligy Kadetek na hřišti Dvora Králové nad Labem. V sobotu ráno jsme měly sraz v 7:30 hod.V tento den jsme hrály dva zápasy a první zápas jsme začaly proti domácím. Nadhazovala Maki Jasanská a Áďa Feixová. Nakonec zápas skončil naší prohrou 15:3 . Na druhý zápas jsme se začaly rozcvičovat v 15:00 hod. Našimi soupeřkami byly Žraloci z Ledenic. Na nadhozu byla Maki Jasanská, které to tam moc šlo. Tento zápas byl velice napínavý, ale naštěstí to pro nás skončilo 7:6 . Po ukončení těchto dvou zápasů jsme se jely ubytovat do místní ubytovny, ve které se nám moc líbilo.V neděli jsme se všechny vzbudily v osm hodin a začaly jsme si balit věci, jelikož už v 9:45 jsme se musely začít rozcvičovat. Čekal nás poměrně těžký soupeř  a tím byl Beavers Chomutov. Při tomto zápasu se na prkně prostřídaly  Áďa Feixová a já (Terka Pechalová). Tento zápas se nám sice moc nepovedl, jelikož jsme prohrály 19:0, ale i tak si myslím, že jsme si z této hry něco odnesly. A poslední čtvrtý zápas jsme hrály proti Radotínu.Na prkně byla Maki Jasanská, která zápas opět skvěle odházela.I přesto, že jsme byly vyčerpány ze stání na přímém slunci, tak jsme si zápas užily a nakonec vyhrály 15:2.

Na závěr bych ráda za celý tým poděkovala Kamče Zimové, která odkečrovala všechny čtyři zápasy.

Tereza Pechalová