Kadetky starší nadstavba kadetek na Eagles

O víkendu 21.-22.9. jsme si zahráli druhou část nadstavby kadedek. Bohužel jsme měli pár holek zraněných a nemocných, tak to nejdřív vypadalo, že si ani nezahrajeme, ale nakonec nám šly statečně pomoct holky z mladších žákyň a bylo to s nimi super.

První zápas jsme si zahráli už v pátek večer s kadetkama mladšíma, který se po protestu musel opakovat. V první směně jsme získali náskok, který jsme postupně navyšovali, obrana hrála skvěle, a nakonec jsme vyhráli 6:1. V sobotu ráno jsme si zahráli s naším tradičním soupeřem Eagles, po deváté v sezóně. Tentokrát se nám moc nedařilo a prohráli rozdílem 1:11. Odpoledne se k nám přidala Kája a nastoupili jsme k zápasu s Trutnovem. Na pálce jsme neslepili hity, holky z Trutnova přidávaly pomalinku bod po bodu, ve čtvrté směně jsme jim pomohli chybou v obraně, která nás stála pár doběhů a prohrávali jsme už 0:7. V páté směně se nám podařilo je dostat pod tlak, který pokračoval v šesté směně, kde nám žákyňky prošly na BB a my jsme to začali všechno stahovat domů, naplnili mety, ale nakonec to Trutnov ustál a zápas skončil 4:7.  Poslední zápas jsme si zahráli v neděli s Ostravou, v první směně jsme jim věnovali náskok 0:4, pak byl zápas už vyrovnaný, obrany hrály dobře a zápas nakonec skončil 2:7.

Chtěla bych moc poděkovat žákyňkám, Jessice, Lindě, Terce a Aničce. Vím, že jste to měly moc těžké. Jste moc šikovné a hrály jste úžasně. Zápasy s vámi byla super zábava a díky vám jsem si je mohli užít.

Sezóna pro nás skončila.

Chtěla bych poděkovat našim trenérům za celou sezónu, že nám pomáhali se zlepšovat, na webu u hráček v oblíbených jsou pálkařské statistiky a některé holky se zlepšily fakt drsně. laugh

A také rodičům a všem, co týmu pomáhali během sezóny.

A všem holkám z týmu a kadetům mladším za super zážitky.

Za tým kadetek starších Maki Jasanská

Kadetky starší: Nadstavba kadetek na Eagles