Kadetky starší: Nadstavba kadetské ligy v Ostravě

O víkendu 7. – 8.9. jsme odehrály 4. kolo kadetek – nadstavba v Ostravě.

Do Ostravy jsme vyjely vlakem již v pátek a ubytovaly se na nedalekém internátu. Cesta proběhla bez potíží.

7.9. - První zápas začal až ve 12:45 proti Chomutovu. Do zápasu jsme nastupovaly s vědomím, že nás čeká těžký soupeř, ale i tak jsme se pokusily hrát co nejlépe. Zápas skončil za stavu 8:1 pro Chomutov. Druhý zápas jsme si zahrály proti našim kadetkám mladším (Joudrs B) v 17:15. Bohužel se nevyvedlo počasí a zápas musel být přerušen po 4. směně za stavu 3:0 pro náš prospěch. Kvůli předčasnému ukončení se zápas bude dohrávat na Joudrs.

8.9. – Nejprve jsme se utkaly s Joudrs C, který jsme prohrály rozdílem 17:0. Ze zápasu jsme se poučily a s odhodláním nastoupily do dalšího utkání a to proti Cats Brno. Zápas jsme zahájily úspěšně a hned v první směně jsme daly pár bodů. Počasí znovu nebylo optimální a chvilkama pršelo. Ke konci zápasu se však Maki Jasanská bohužel při nadhoze zranila a zápas doházela Áďa Feixová. Bohužel nás i přes původní náskok Cats dohnaly a zápas skončil 9:6 pro Cats Brno.

Přesto z Ostravy odjíždím nadšené i přes nepřízeň počasí.

Za kadetky starší  Veronika Košťálová.

Kadetky starší: Nadstavba kadetské ligy v Ostravě