Kadetky starší: prázdninový turnaj v Itálii

Jak jinak nejlépe začít prázdniny, než odjezdem do Itálie do Castions de la Mura.
Do Itálie jsme odjeli ve středu 3.7. ráno v 7:00 a přijeli v 17:00, šli jsme se ubytovat do tělocvičny podívat se na hřiště a celý den jsme zakončili krásnou společnou večerní zábavou hraní a zpívaní na ukulele. Celý čtvrtek jsme strávili na pláži. V pátek večer nás čekal zahajovací ceremoniál, který byl moc hezký. Také jsme mohli jít dva večery po sobě na večerní diskotéku a podívali jsme se ke krásnému jezeru. Do Prahy jsme se vrátili 7.7.kolem půlnoci.

Kromě společných aktivit jsme přijeli samozřejmě hrát. Myslím si že jsme se s tím poprali celkem dobře, sice jsme nebyli první, ale za krásné sedmé místo z devíti jsme taky rádi. Célé jsme si to i tak užili dalo nám to hodně zkušeností a hlavně zlepšilo týmového" ducha ". Celý tým se snažil co to šlo, ale v takovém horku to nebylo lehké. První zápas jsme začali v pátek proti ITALIAN U16 NATIONAL TEAM bohužel s prohrou 0:15. Jako druhý zápas jsme v pátek hráli proti FRIUL ́81 bohužel zase s prohrou 6:9. Hned v sobotu ráno jsme hráli zápas proti BLUEGIRLS BOLOGNA s bohužel špatným výsledkem 0:10 poté nás čekal zápas proti GHAJNSIELM REDCOATS, který skočil remízou 4:4. V neděli nás čekal poslední zápas a to zase proti GHAJNSIELM REDCOATS, který pro nás dopadl dobře, výhrou 9:3. Byli jsme tam necelý týden a moc jsme si to užili.

Moc bych chtěla poděkovat: Zuzce Dudové, Maki Jasanské, Terce Pechalové, Niki Šimanovské, Ádě Feixové, Nele Benlatreche, Kamče Zimové, Zuzce Vlčkové, Ádě Katzové, Janě a Tomovi za skvělý zážitky, ale nejvíc bych chtěla za sebe a za tým poděkovat holkám ze Sabatu Míše Eftimové a Kačce Pacandové za pomoc.

Za tým kadetek starších Marie Pozděnová
Kadetky starší: prázdninový turnaj v Itálii