Kadetky starší: První venkovní turnaj

O víkendu 6. a 7. dubna proběhl náš první venkovní turnaj v sezóně.

V prvním zápase jsme se utkaly se Spectrem, s nímž jsme loni neměly dobré výsledky. V týmu soupeřek ale od té doby došlo ke změnám, takže skóre v zápase rychle narůstalo v náš prospěch. V první směně jsme daly 2 body, poté jsme se pořádně rozehrály a na pálce jsme končily vždy s 6 body. Dohromady skvělých 20 doběhů, rozhodčí museli výsledek uvést podle pravidel, proto je výsledek zapsán 15:0.

V dalším utkání jsme narazily na Hlubokou, která měla být vyrovnanějším soupeřem. Průběh zápasu tomu odpovídal, nakonec jsme vyhráli rozdílem dvou bodů, tedy 5:3.

Posledním soupeřem dne byly hráčky Eagles. Začátek utkání byl celkem vyrovnaný, Maki Jasanská se předvedla svým homerunem z tosu, bohužel při prázdných metách (i tak seš vítr). Soupeřkám se pak povedly dva dlouhé odpaly za sedmičku a také homerun. To spolu s naší únavou vedlo k výsledku 9:1 pro Eagles.

Druhý den jsme měly proti Trhovkám potvrdit očekávaný postup do finále. V obraně se nám povedlo pár errorů, díky nimž soupeřky skórovaly. Zápas skončil 9:6 pro nás.

Pak už přišlo finále, opět proti Eagles, ke kterému jsme nastoupily soustředěnější než k zápasu ve skupině. Naším cílem bylo si zápas hlavně užít a předvést dobrou hru. Což se nám dařilo, zápas jsme si skvěle užily, a i když jsme po napínavém závěru o bod prohrály, nikdo z toho nebyl zklamaný.

Celý turnaj provázelo krásné jarní počasí a hlavně dobrá nálada (většinou).

Kadetky starší: První venkovní turnaj