ME juniorek U18 je tu!

10. 10. 2021 nás čeká softballový turnaj pro veřejnost Sportuje celá Praha 8 2021

Ve Svoboda parku už vrcholí probíhající přípravy. Mistrovství Evropy softballu juniorek do 18 let odstartuje 19. července a potrvá do 24. července. V areálu SK Joudrs Praha bude k vidění opět skvělý softball na mezinárodní úrovni. Tým České republiky se netají vysokými ambicemi na medaile. Věříme, že to naše holky dotáhnou do finále, které se bude hrát 24. července odpoledne.

Šampionát se odehraje ve dvou areálech, na třech hřištích. Ve Svoboda parku na adrese Dolákova 555 v Bohnicích, druhým areálem je Spectrum Praha na Praze 9.

Diváci se mohou těšit na kvalitní softball, skvělou atmosféru, na relaxační zónu, stánky s občerstvením, pro malé dětské hřiště s prolézačkami, pískovištěm i herními prvky…. Přáním pořadatelů je, aby návštěvníci strávili v areálu krásný den s aktivitami pro celou rodinu.  Samozřejmostí budou komentovaná utkání i tipovací soutěže o ceny.

Mistrovství Evropy juniorek do 18 let se účastní

11 evropských týmů a to Itálie, Česká republika, Holandsko, Německo, Francie, Španělsko, Ukrajina, Chorvatsko, Polsko, Rakousko a Švédsko.

Nový Rozpis ZDE

Na tuto akci zve sportovní fanoušky z celé Prahy Tomáš Kusý, předseda SK Joudrs Praha a hlavní trenér reprezentačního týmu juniorek do 18 let v jedné osobě.

Jaký cíl má náš národní výběr?

„Český tým si dal za cíl získat na domácím mistrovství jednu z medailí. Hráčkám, ale i nám, tedy realizačnímu týmu, určitě udělá velkou radost patřičná podporu z hlediště. Tímto tedy zvu všechny, aby se přišli na naše zápasy podívat a vytvořit patřičnou kulisu. Pozvání se ale samozřejmě týká i dalších zajímavých utkání.

Národní výběr se bude opírat především o nadhazovačku Kateřinu Kindermannovou, která se mimochodem podílela na loňském extraligovém titulu Joudrs žen A. Reprezentační tým je složený z hráček z celé republiky, přičemž mezi nominovanými bude i několik zástupkyň našeho klubu“, říká Tomáš Kusý

Pojďme společně fandit týmu České republiky a podpořit reprezentační tým juniorek za cestou za medailí! Pojďme být součástí této krásné sportovní události.

Těšíme se na Vaši návštěvu na všech zápasech Česka!

Místo konání a jak se k nám dostanete:

Svoboda park, Dolákova 555/1, Praha 8 Bohnice – hřiště A, hřiště B

SpectrumPraha, Bratří Venclíků 1140, Praha 9 – hřiště C

Do Svoboda parku na Joudrs je nejlépe využít autobusy MHD č. 200 a 102, kterými se dopravíte do zastávky Sídliště Bohnice (konečná busu 200), odkud je to již jen zhruba sedm minut pěšky ulicí Feřtekovou, až na její konec. V orientaci vám pomohou naváděcí cedule.  Na Spectrum Praha nejlepší spojení MHD metro B Rajská zahrada, odkud asi 10 minut pěšky nebo možnost bus č. 181 zastávka Hejtmanská.

VSTUPENKY - PRODEJ NA MÍSTĚ

Denní 100 Kč

Týdenní (6 dní) 400 Kč

Rodinná denní 200 Kč (2 dospělí + děti 10-18)

Rodinná týdenní 800 Kč (2 dospělí + děti 10-18)

(Vozíčkáři s doprovodem 100 Kč)

(Děti do 10 let zdarma)

Vchod do areálu pro diváky i pro Vás VIP hosty bude z ulice Feřtekova (nikoliv přes parkoviště).

V případě vstupu do areálu musí být splněna alespoň jedna z následujících podmínek:

•  absolvování PCR testu v posledních 7 dnech,

• absolvování POC antigenního testu v posledních 72 hodinách,

• absolvování testu v práci či ve škole v posledních 72 hodinách,

• mít laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní,

• mít alespoň 14 dní od aplikace druhé dávky u dvoudávkové vakcíny,

• u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní

Místo konání a jak se k nám dostanete:

Svoboda park, Dolákova 555/1, Praha 8 Bohnice – hřiště A, hřiště B

SpectrumPraha, Bratří Venclíků 1140, Praha 9 – hřiště C

Vjezd do areálu po dobu konání ME
chceme Vás informovat, že areál bude od neděle 18. 7. do neděle 25. 7. uzavřen a v této době nebude možné vjet autem do areálu a parkovat v něm. Prosím respektujte toto opatření a pokud se na Joudrs vydáte autem, zaparkujte na sídlišti. Vstup pro diváky bude brankou z ulice Feřtekova. Bránou na parkoviště budou moci do areálu vstupovat jen reprezentační týmy a dobrovolníci, kteří na ME budou pomáhat. Těm z vás, kteří se do pořádání zapojíte moc děkujeme.

Těšíme se na Vaši návštěvu na všech zápasech Česka!

ME juniorek U18 je tu!ME juniorek U18 je tu!ME juniorek U18 je tu!ME juniorek U18 je tu!ME juniorek U18 je tu!ME juniorek U18 je tu!