Memorial Mikea Stapletona 2023

STAVBA HALY - 4. 11. 2023 OD 8:00 hod

Zápisy Mikro 2023/2024

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Softballový klub Joudrs Praha pořádá již 10. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

ve dnech 30.6. – 1.7. se odehraje turnaj Memorial Mikea Stapletona. Tento turnaj je poctou trenérovi Mikeovi Stapletonovi, který se věnoval trenérské práci v oblasti softbalu v ČR po mnoho let. Turnaj bude obsahovat několik zápasů mezi týmy z České republiky a reprezentací ČR do 16 let.

Na místě bude možnost zakoupit občerstvení a suvenýry. Věříme, že tento turnaj bude skvělou příležitostí nejen pro vzpomínání na Mikea Stapletona, ale také pro propagaci a rozvoj softballu v naší zemi. Akce podporuje nejen sportovní činnost mládeže, jejich sportovního ducha, ale zároveň také zdravý životní styl. Na akce tohoto charakteru se obvykle chodí dívat fanoušci softballu, ale i celé rodiny s dětmi.

„Tento turnaj je jednak poctou Mikeovi, který se zasloužil o rozvoj tohoto krásného sportu u nás a jednak slouží jako příprava Reprezentaci do 16 let na Mistrovství Evropy, které navazuje na tento turnaj od pondělí v Sezimově Ústí. Bohužel ani pro letošek se nemohl tým Nového Zélandu účastnit, nicméně příslib do budoucna je.“ Uvádí Ondřej Stroner, ředitel turnaje.

Seznam účastníků turnaje:

Hroši Havlíčkův Brod, Žraloci Ledenice, Reprezentace ČR U16, SK Joudrs Praha

Místo konání: Svoboda park, Dolákova 555/1, 181 00 Praha 8 Bohnice

Termín konání: 30.6. - 1. 7. 2023

Turnaj začíná v pátek 30. června ve 13 hod  a o vítězi se rozhodně v sobotu při finálovém zápase, který je plánován na 15:30, ukončení MMS do 18 hod.

Tuto akci finančně podporuje

Rozpis zde