Mistrovství Evropy do 22 let za dveřmi!

Do areálu, jehož obě hřiště jsou nově opatřena umělým osvětlením, se sjede 7 evropských národních celků, které se během šesti dnů utkají o evropské prvenství v této kategorii. Mezi zúčastněnými týmy jsou: Česká republika, Francie, Polsko, Rusko, Švédsko, Ukrajina a obhájce titulu z roku 2008, Itálie.

Turnaj se uskuteční pod záštitou Městské části Praha 8, v zastoupení panem starostou Josefem Noskem. Pro diváky je zajištěno občerstvení a připraveny soutěže, komentář zápasů a hudba. Vstupné do areálu je zdarma. V součinnosti s Domovem dětí a mládeže vyroste v areálu i velká nafukovací skákací atrakce pro děti a chybět nebudou ani suvenýry.

Akce se samozřejmě neobejde bez pomoci mnoha dobrovolníků a softballových nadšenců z řad rodičů hráček SK Joudrs Praha, příznivců a přátel klubu i podpory různých institucí. Samotnému turnaji předcházela spousta práce především v oblasti vylepšování areálu - klubu se podařilo získat od Magistrátu hl. města Prahy, Městské části Praha 8 a ZŠ a MŠ Dolákova grant na výstavbu umělého osvětlení, jehož výstavba už byla dokončena a večerní zápasy českého národního týmu tak proběhnou pod umělým osvětlením. Více na ME 22 2010

Srdečně vás tedy zveme od 2. - 7. 2010 srpna do Svoboda Parku podpořit český tým na jeho cestě za zlatým snem!