Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Muži A započali svou již druhou extraligovou štaci dvojzápasem v Mostě. Letošní premiéra po covidové pauze nám však štěstí nepřinesla. Oba dva zápasy jsme prohráli o jediný bod a to 1:2 a 7:8. V obou zápasech nám však poměrně dobře fungovala obrana, nicméně náš útok byl vcelku neproduktivní. Velmi dobře se však do týmu uvedla naše nová posila - Jakub Procházka, ten zářil a září jak v obraně, kdy famózně chytá i velmi těžké a tvrdé odpaly ale především je tahounem útoku, kdy má nyní BA. 0.455 a již 3 HR na kontě.

Pokračování prvního víkendu se odehrálo v Kadani, kde na nás čekal tým Chomutova. Vicemistr předelšlého extraligového ročníku pro nás nachystal 2 velmi náročné a vypjaté zápasy. Velmi dobře se představila především opora jejich týmu - Marek Malý, který náš útok držel na uzdě. Naopak jejich pálkařům se dařilo se prosazovat. První zápas tedy vyhráli jasně 5:0. Druhý však byl o poznání dramatičtější, v prní směně se nám podařilo jít do vedení 4:1, bohužel však jejich silný line-up v poslední směně 5 body otočil průběh zápasu a my tak prohráli 4:6.

Další extraligová štace se odehrála na domácím hřišti. Zavítal k nám nejprve tým Hrochů ze Sezimova Ústí, proti kterým jsme celkem hladce vyhráli nejprve 9:4 a 15:4. První zápas jsme však stahovali bodové manko a vývoj zápasu byl vcelku vyrovnaný. Druhý již však byl čistě v naší režii. Skvěle se nám chytla pálka, kdy si homeruny připsali Hans Svatoň, Jenda Janoušek, premiérově i Vincent Karger a Adam Vavrečka. V neděli nás však čekal náročnější soupeř a to Žraloci Ledenice. Z prvního zápasu se stala púřestřelka, 2 homeruny v první směně od Jakuba Hajného a našeho bombera Jakuba Procházky dávaly tušit, že zápas 3:2 neskončí. Skóre se nakonec zastavilo na 8:7 pro nás, kdy se nejprve singlem na 2 outy dostal na metu Tomáš Mach, ten poté zvládl ukrást 2. metu a následně ho Hans Svatoň walk-ogg přepalem do pravého pole stáhl pro vítězný bod. Druhý zápas byl na body ještě bohatší. Ledenice postavili svého druhého nadhazovače a my se s chutí zakousli. I druhý zápas jsme tak vyhráli tentokráte poměrěm 15:3,. Výborná pálka nám tak přinesla víkend s premi=rovou bilancí 4:0.

Během prodlouženého červencového víkendu k nám nejprve v neděli zavítal nám známý benjamínek extraligy - Slavii Plzeň. První zápas jsme drželi ve svých otěžích a perfektně fungující obrana udržela vedení na 7:4, druhý zápas byl polařsky i pálkařsky ještě kvalitnější a tudíž i tento zápas dopadl výsledkově skvěle (7:0). Druhý den, v pondělí, jsme zavítali na zrekonstruovanou Copacabanu, kde na nás již netrpělivě čekal tým Spectra Praha. První zápas nám ale absolutně nevyšel, přehršel chyb v poli a k tomu dobře házející Lukáš Kubát nás dovedli k vysoké porážce 0:10. Na druhý zápas jsme se tak museli znovu nabudit a namotivovat. To se podařilo, výrazně lepší obrana v čele s nadhazovači a kvalitní útok nám přinesly další vydřenou výhru - tentokráte 5:3.

Dosavadní bilance tedy činí 7 výher a 5 porážek, což nás drží na průběžném 6. místě v extraligové tabulce. V létě nás ještě po krátké pauze čekají zápasy proti Tempu, Hrochům z Havlíčkova Brodu, Locos Břeclavi či Tunelářům Praha, jistě je na co se těšit a my se těšíme na Vás, až dorazíte fandit do Svoboda Parku!

Poděkování za fotodokumentaci patří našim fotografům. Díky Martina Macháčková a Jindra Weiss! Fotogalerie na Flickru  ZDE (SK JOUDRS PRAHA X SLAVIA PLZEŇ) či ZDE (SK JOUDRS PRAHA x SPECTRUM PRAHA) a také ve Fotogalerii

Za tým Mužů A, Jirka Pokorný

Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!Muži A a jarní část extraligy!