MUŽI A: ČEKÁNÍ NA GODOTA

Hrací víkend 21.-22.5. byl prvním domácím představením mužů v II.ČSLM. A první vítezství na sebe dalo dlouho čekat. Před víkendem nás provázelo již 10 proher v řadě.

Naším sobotním soupeřem byla Slavia VS Plzeň. První zápas začal na prkně Karel Turčík a dohazoval Jiří Pokorný. Ani 2 HR (Matyáš Procházka a Jiří Pokorný) však nestačily na první vítězství a odnesli jsme si vysokou prohru 5:17.

Za jízlivého komentování Heleny Novotné, kterou jsme pod heslem „Co tě nezabije, to tě posílí“ najali pro posilování charakteru zúčastněných hráčů, jsme vstoupili do druhého utkání. Na prkně už stanul Michal Mach a předvedl bez nadsázky nejlepší výkon letošní sezony. Soupeřům dovolil jen 2 body. Nicméně v zápase, který měl na druhou ligu nebývale nízké skore, to na výhru stále nestačilo. 1:2 pro Plzeň.

Sobotní večer patřil oslavování prvních domácích zápasů, byt stále bez prohry a spolu s týmem si užila i spousta kamarádů a rodinných příslušníků.

Jednou to ale přijít muselo. A přišlo. Jirka Pokorný vyházel naší první výhru v zápase s PV Praha 6:5. Věříme, že 2 errory, kterými přispěl náš bývalý hráč maje na nohou Joudrs podkolenky, nebylo úmyslných. Víme, že ne. V dramatickém utkání nás soupeř dotahoval ještě v sedmém inningu.

Posilněni prohrou nás však soupeři v posledním víkendovém utkání už zase řezali jako sirotky – 0:12 a pá pá.

Po sérii 12 proher jsme tak doklopýtali pro první hubené vítězství a věříme, že na další už nebudeme muset čekat tak dlouho.

-Daniel Tobola-

MUŽI A: ČEKÁNÍ NA GODOTA	MUŽI A: ČEKÁNÍ NA GODOTA