Cíl sezóny splněn!

Dvě velmi důležité výhry se povedli mužskému áčku během sychravého večera  v pátek 8. 9., kdy jsme odcestovali do Havl. Brodu.

Zápasy proti silnému týmu Hrochů B se nám podařilo zvládnout na výbornou i přes určité obtíže, které se vyskytly. Skvělý výkon na pálce nám zajistil před sezónou vytyčený cíl - udržet ligu.

My však uděláme vše pro to, abychom dosáhli historického úspěchu a dostali se do play off.

Skóre prvního zápasu se nám podařilo doběhem otevřít již v první směně. Brod srovnal sólo homerunem Tomáše Musila na 1:1. My jsme se nenechali vůbec rozhodit a hit po hitu navyšovali skóre. Za poměrně jasného stavu 9:3 si však vybíráme svou slabší chvilku a po pár zaváháních v obraně se skóre před začátkem 7. směny zastavilo na 9:8, nicméně hned na začátku 7. směny přidáváme další 3 body a skóre se již nemění. Vítězíme poměrem 12:8.

Druhý zápas jsme opět skóre otevřeli my, ale Brodu se podařilo otočit na 2:3. Postupně opět bod po bodu přidáváme a v 5. směně přichází pro domácí studená sprcha v podobě našich 5 doběhů a to i díky homerunu Luboše Kašpárka. Brod odpovídá pouze jedním bodem, my však dalšími 2 doběhy, na které černozelení opět odpovídají pouze jedním bodem. V dohrávce už drama napřipouštíme a strike outem Jirka Pokorný ukončuje směnu i celý zápas.

V zápasech šlapal celý tým jako hodinky a velmi se dařilo především Vojtovi Křívovi, který pálil jako ďas a házel jako stroj (máme teorii, že se rozhazoval už ve vlaku na průvodčí), poděkování však patří celému týmu a i když se někdo nedostal do hry, tak se na výkonu podílel stejnou měrou.
Jiří Pokorný, hráč Mužů A
MUŽI A: Cíl sezóny splněn!