Muži A: Krev, pot a slzy

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Krev, pot a slzy

Cíl sezóny, dostat se do první šestky a hrát tak nadstavbu a a zajistit si místo v play-off, se nám podařilo splnit, a tak nás nejprve čekala ona nadstavba. Bohužel, po Supercupu nám ze sestavy vypadly dvě baterie – Jenda Janoušek, který radši než aby uhnul špatně letícímu nadhozu, tak ho chytal do ruky a Kuba Procházka, který se vytahoval svaly, až mu prasknul biceps. Avšak i bez těchto dvou opor se nám podařilo první hrací den ukořistit jednu výhru nad Tempem. Bohužel po tomto víkendu se nám přestalo dařit, ze sestavy nám tu a tam někdo vypadl, a tak se musely dít šílené věci, jako třeba Michal Mach na 7. I kvůli velké absenci si v našem dresu splnil debut Honza Bílek, který si za tři zápasy, které hrál, udržel pěkný BA 0.250. Po odehrané nadstavbě nás čekalo historicky první play-off.

Jako soupeře si nás vybrali Beavers Chomutov, kteří s námi tuto sezónu ještě neprohráli. Avšak v prvním zápase jsme se na bobry vrhli jako psi utržení ze řetězu a po našem vydařeném startu se chomutovští už nedokázali vzpamatovat. První zápas série vyhráváme 4:0. Bohužel druhý hrací den se už v náš prospěch nevyvedl, i přes veškeré naše nasazení Beavers zužitkovali jejich extraligové zkušenosti a nejprve vyrovnali sérii vítězstvím 4:0. Poté, jako by nám už nezbyly síly jsme jim podlehli i podruhé – 9:1.

Díky našim fotografům za zvěčnení nezapomenutelných okamžiků. Foto: Martina Macháčková Softball Photo a Jindřich Weiss

Joudrs fotogalerie FLICKR

Všem fanouškům veliké díky za přízeň!

Tímto zkončila naše pouť druhým rokem v extralize, těšíme se na všechny v seóně 2022

Muži A: Krev, pot a slzyMuži A: Krev, pot a slzyMuži A: Krev, pot a slzyMuži A: Krev, pot a slzyMuži A: Krev, pot a slzyMuži A: Krev, pot a slzyMuži A: Krev, pot a slzyMuži A: Krev, pot a slzy