Muži A v jižních Čechách!

Muži A v jižních Čechách!

Na den americké nezávislosti, tj. 4. července jsem se vypravili k našemu dlouholetému soupeři – Hladovým Hrochům ze Sezimova Ústí. Jelikož se jednalo o jejich první domácí extraligový zápas, tak byla připravena slavnostní atmosféra kterou podtrhla přítomnost zástupců města i kraje, jakož i proslov předsedkyně místního oddílu. Zápasy však naštěstí dopadly pro nás velmi dobře a odvážíme si dva cenné skalpy (8:0, 11:1). Homerunem se v prvním zápase blýskl Cedric a zároveň s Jonášem odházeli combined No-Hitter!

V neděli 5. července nás ve Žraločí zátoce přivítali ledeničtí. Bohužel nás dvakrát dokázali přehrát rozdílem 8:1 a to i přes to, že se nám dařilo poměrně úspěšně obsazovat mety, nikoliv však dále stahovat.

V pondělí 6. července, na svátek upálení mistra Jana Husa, jsme se vypravili do Hippos Arény, kde jsme sehráli druhý vzájemný zápas (ten první, jak si jistě pamatujete, byl sehrán pod drobnohledem televizních kamer). Bohužel naše bezzubá pálka nedokázala překonat skvěle házejícího Majka Holobrádka a přehršel errorů v poli zapříčinil vysokou prohru 7:0.

Za tým Mužů A, Jirka Pokorný

PS. Kdo během víkendu získal Velorex a jiné informace navštivte instagramový profil @joudrsacko

pro více foto v GALERII ZDE autor: @Hellen Photo Helena Hudečková

Muži A v jižních Čechách!Muži A v jižních Čechách!Muži A v jižních Čechách!Muži A v jižních Čechách!Muži A v jižních Čechách!Muži A v jižních Čechách!Muži A v jižních Čechách!Muži A v jižních Čechách!Muži A v jižních Čechách!