MUŽI B SLAVÍ ÚSPĚCH!

Letos nově vzniknuvší tým trénoval a trénoval, čekal a čekal a pokorně přijímal prohry. Až se při osmém zápasu sezóny dočkal vítězství! Páni z Joudrs B porazili ISBU 13:10.

Celý tým hrál velmi dobře, s minimem „éček“ a s dobrou pálkou, kdy se na áčku trefili za „dětské ploty“ 2x Dejv Brdek, 2x Pavel Kaňkovský a 1x Jirka Šimek.

Muži B, jejichž snahou je, si zápasy urvat bez posil z jiných týmů, si pro tento vítězný zápas přizvali jednoho Muže A – Dana Tobolu.  A vyplatilo se! Talisman v dugoutu je tou správnou cestou!

Hvězdou zápasu se stal ovšem Tomáš Sobotka, který si, jako začínající catcher, odklečel svých prvních pět směn v životě. A velmi statečně.  Poslední dvě směny dohrál Tomáš na 2B, kde chytil dva těžké lufty a pomohl tak celému týmu velmi výrazně k první výhře. Celému týmu patří velký dík s jakým svědomím a trpělivostí přistupují ke každému zápasu a tato první výhra je velkou odměnou a motivací do budoucích zápasů a sezón.

-Pavel Kaňkovský-

MUŽI B SLAVÍ ÚSPĚCH!