SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Poslední týden v srpnu jsme měli tu nádhernou příležitost hrát na nejlepším turnaji na starém kontinentu. Tuto šanci jsme dostali, jako tým, který danou akci pořádal, tedy né díky kvalifikaci. Píšu to proto, že díky úžasné organizaci, která tento turnaj provázela jsme si mohli zahrát na domácím hřišti. Proto na začátek poděkuji všem pomocníkům, kteří si vzali tento turnaj na starost.

Pro mužské áčko tento turnaj znamenal starty na skvělé nadhazovače a spoustu zkušeností, které jsme chtěli získat. Ani ve snu nás nenapadlo, že bychom mohli dokráčet až do TOP6 a že ani zápas s Břeclaví, nebyl vůbec ztracený a do poslední chvíle jsme se prali o top 4.

Na turnaj jsme neposilovali v zahraničí, chtěli jsme se připravit na play-off ve složení, ve kterém normálně hrajeme a chtěli jsme vzít 2-3 juniory, proto, aby zažili atmosféru a taky si vyzkoušeli zahrát nějaký mezinárodní a těžký zápas.

Ve skupině jsme narazili na britské Stags, Venep Flayers z Nizozemí a Beavers Chomutov. S oběma prvními soupeři jsme si poradili i když nebyli to úplně jednoduché zápasy. Zápas s Beavers byl náročnější, a i když jsme ve 4 směně vedli, vedení jsme neudrželi. Chtěli jsme postoupit do horní skupiny SuperCupu a to se nám povedlo z druhého místa.

Turnaj se hraje systémem double elimination. Tedy ve chvíli, kdy jednou prohrajete, máte šanci na opravu, pak už se hraje vabank.

V prvním kole na nás čekal obhájce titulu Horsholm Hurricanes s venezuelským nadhazovačem, který házel hodně přes 125 km/h. I díky tomu a také silné pálce si myslím, že zafungovala nervozita, a tak jsme zápas nezvládli podle našich představ. V dalším kole nás pak čekala reprezentace ČR U23, zápas, ve kterém padlo 5 homerunů a celkové skóre 8:6 v náš prospěch znamenalo, že jsme se ocitli ve společnosti těch nejlepších klubů. Poslední zápas jsme odehráli proti Locos Břeclav, týmu, ve kterém jsou dva v současnosti nejlepší nadhazovači u nás, a který byl doplněn o 3 další velmi zkušené hráče. Ve na začátku čtvrté směny, jsme se dostali do vedení 3:0 a vypadalo to nadějně. Břeclav ale zatlačila a konečné skóre zápasu, který ukončil déšť bylo 8:4.

Poslední zápas jsme mohli zvládnout i o něco lépe, ale i tak si myslím, že pro klub, který je, co se týká mužského softbalu, pořád v začátcích, je to obrovský úspěch a pro mě zpráva, že kluci, kteří turnaj odehráli, jsou skvělá parta lidí, kteří chtějí něco dosáhnout a chtějí dojít až do nejvyšších pater.

Za mužské áčko

Ondra Stroner

V dresu Joudrs bojovali: Bílek Jan; El Amin Jannis, Janoušek Jan, Karger Vincent, Knetl Matěj, Mach Tomáš, Mach Jonáš, Mach Michal, Novotný Martin, Nzambi Cédric, Peter Adam, Pokorný Jiří, Andrej Sokol, Svatoň  Jan, Vavrečka Adam a Vít Adam

Kaučové: Ondřej Stroner a Radek Janoušek

Fyzioterapeut: Linda Rychlá

Největší díky všem pomocníkům - dobrovolníků, kteří se postarali o to, aby se šampionát odehrál za každého počasí!

Poděkování partnerům

Poděkováním fotografům: