SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

O víkendu proběhl ve Svoboda parku již osmý ročník mezinárodního turnaje pro hráčky juniorského věku, tentokrát pro kategorii U18. Turnaje se zúčastnilo šest týmů – Padova PSC Braves a Saronno z Itálie, Kinheim a Onze Gezellen z Holandska a naše dva domácí týmy juniorek a kadetek.

V jedné turnajové skupině odehrály týmy pět zápasů každý s každým a poté jeden zápas o umístění. Základní část turnaje suverénně vyhrály Joudrs juniorky, když všechny zápasy ukončily předčasně vysokým bodovým rozdílem. Jen v „sestrovražedném“ zápase s Joudrs kadetkami bylo odehráno všech sedm směn. Svou dominanci juniorky potvrdily i ve finále, když smetly Saronno 8:0.

O třetí místo se utkaly Joudrs kadetky s týmem Kinheim. Utkání vypadalo zprvu vyrovnaně, ale ve čtvrté směně se splašily Joudrs pálky a holky soupeři nastřílely sedm bodů. Zápas byl tedy ukončen rozdílem při skóre 11:1 a naše kadetky tím pádem obsadily na turnaji krásné třetí místo.

Sobotní turnajový den byl ve znamení zpestření – nejprve jsme si zpestřili začátek hracího dne sušením hřiště. Po páteční noční bouřce byla obě hřiště pod vodou, která jen tak sama nehodlala zmizet. I s pomocí našich juniorek, které měly hrát na hřišti A první zápas, se nám podařilo hřiště dát do kupy a zápas začít jen s třicetiminutovým zpožděním. I to se ale během chvilky srovnalo, protože juniorky ukončily zápas rozdílem. Sušení B hřiště pak probíhalo po celý den, neboť na něm se zápas hrál až odpoledne.

Druhým, již tradičním, zpestřením turnaje bylo týmové BBQ. Za gril se postavily ostřílené grilmanky Zuzka Stronerová a Jitka Chaloupková. Každá z našich hráček pak přispěla do nabídky občerstvení nějakou podomácku vyrobenou dobrotou. Ohlasy od hráček, koučů i fanoušků na BBQ byly jen pozitivní, všichni si náramně pochutnali.

Letošní ročník Joudrs Cupu U18 byl úrovní soupeřů trochu slabší, než jsme zvyklí. To ale nic nemění na skvělém výkonu obou našich týmů. Bylo k vidění spoustu krásných akcí a dokonce 12 homerunů v podání našich juniorek.

Ráda bych vyzdvihla skvělou práci trenérů a týmu mladších žákyní, kteří na turnaji pomáhali s jeho organizací. Vše klapalo jak hodinky a k tomu ještě vždy s úsměvem! Moc děkujeme!

I výkon rozhodčích nezůstal bez povšimnutí – vysloužili si pochvalu od velkého Dana Toboly.

Děkuji všem, kteří se na úspěšném chodu turnaje podíleli, obzvláště pak parťačce Lence Richterové, se kterou jsme před osmi lety turnaj přivedly na svět a každým rokem o něj „pečujeme“.

No a konečně výsledné pořadí:

1. SK Joudrs Praha U18
  2. Saronno Softball ASD
  3. SK Joudrs Praha U16
  4. Kinheim
  5. Padova BSC - Braves
  6. Onze Gezellen

Individuální ocenění:

Nejlepší pálkařka:            Nela Janáčková (Joudrs U18)

MVP:                                   Nikola Škardová (Padova BSC Braves)

Za krásné fotografie děkujeme naší dvorní fotografce Martině Macháčkové Softball Photos

Více ve FOTOGALERIE FLICKER JOUDRS