OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

OPENING - letní sezóna zahájena!
V úterý 5. 4. se začala psát již 24 kapitola nové sezóny v našem klubu. Po nestálých dvou letech, jsme se konečně mohli všichni potkat na jednom hřišti. Přivítali jsme nováčky, řekli jsme slib kapitánů, Helenu Novotnou jsme slavnostně uvedli do síně slávy a popřáli jsme si co nejkrásnější sezónu plnou zážitků a možná i trofejí.
Večerem nás provázel Daniel Tobola a slovo samozřejmě dostal i předseda klubu Tomáš Kusý.
Po slavnostním nadhozu, kterého se zhostil náš předseda, jsme oficiálně otevřeli hřiště C.
Opening game patřil našim nejmladším hráčům mix U10 a U11, kteří si zahráli krásný zápas na novém zrekonstruovaném hřišti C (umělka).
Po zapase nás čekalo malé pohoštění v clubhousu společně s autogramiádou našich žen a mužů A. I když bylo lehce studené počasí, zahřál nás pocit, že ta letošní sezóna bude (snad) zase kompletní.

Takže… Joudrs olé!

????foto by Softball Photos Martina Macháčkova a Jiří Dostál
Více na https://www.flickr.com/photos/skjoudrs/albums

Opening

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!