Benecko 2019

Sláva, konečně vidíme pobřeží ostrova Pokladů. Skasáme plachty a vyhodíme kotvy. Všichni se vylodí na pobřeží, zapijeme úspěšnou plavbu exotickými koktejly a začne honba za pokladem. Cesta však není snadná, na mapě nejsou uvedené přesné souřadnice, jen jedna indicie, která ukazuje k dalším indiciím. Musíme využít veškeré naše fyzické i duševní schopnosti. Pár námořníků po cestě hyne utopením, uvařením mozku, nebo se ztratí v džungli ostrova. My přeživší postupně nalézáme části hesla, a když nás cesta zavede až ke kryptexu, heslo již máme složené a kryptex můžeme otevřít. V něm nalézáme informaci, jakým směrem se máme vydat, abychom nalezli poklad. Hurrrráááááá!!!!!!! Naše výprava byla úspěšná. Poklad nalezen. Truhlice plná zlatých mincí všech možných měn. Dublony, šekely, libry, pesa, denáry a jiné. Teď to nejtěžší. Spravedlivě vše rozdělit a nepovraždit se.

Poklad dopravíme na loď a je čas slavit. Bude pořádná pitka. Orožníme sele. Vyvalíme zbylé sudy rumu a portského. Snad dnešní večer všichni ve zdraví přežijeme a spokojeni se vrátíme domů. Doufejme, že počasí nám bude přát stejně jako celou plavbu sem.

Vypili jsme všechno, i mrtvému oko......

Poklad je náš!!!Poklad je náš!!!Poklad je náš!!!Poklad je náš!!!