Poslední turnaj sezóny Joudrs Cup do 15 let mix

Softballový klub Joudrs Praha pořádá JOUDRS CUP U15 mix

Softballový klub Joudrs Praha z pražských Bohnic pořádá ve dnech 19. – 20. 10. 2019  Joudrs Cup mix pro věkovou kategorii do 15 let. Smíšené týmy holek a kluků do 15 let se postupně ve dvou základních skupinách utkají mezi sebou. Na letošní ročník se přihlásilo 9 týmů.

Cílem projektu klubu je dopřát hráčům i ze všech ostatních softballových klubů dostatečné sportovní vyžití hned při zahájení zimní přípravy na sezóny. Turnaj je příležitost, abychom se potkali mimo soutěž a upevnili přátelství mezi kluby. Společně si zasportovat, herní a zábavnou formou se přiučit i něco nového z toho krásného sportu. Do turnaje se zapojí týmy z celé České republiky a hlavně z Prahy. Tento typ turnajů napomáhá k rozvoji a výchově kvalitních hráčů a hráček.

Akce podporuje nejen sportovní činnost mládeže, jejich sportovního ducha, ale zároveň také zdravý životní styl. Na akce tohoto charakteru chodí fandit rodiny a fanoušci hráčů, ale i veřejnost.

„Důležité je turnaj si pořádně užít, dobře si zahrát, zažít spousty legrace a odnést si zážitky, na které budeme dlouho vzpomínat. V klidu ukončit hrací sezónu a připravit se na sezónu zimní. Nabrat zkušenosti    od jiných hráčů a trenérů a zdokonalovat dovednosti v přátelském duchu.“  Říká ředitelka turnaje Lucie Janáčková

Seznam účastníků turnaje JOUDRS CUP U15 mix:

Tigers Praha, Joudrs 1, Piranhas Beroun A, Piranhas Beroun 1, Hitters, Trhové Sviny, Hunters, Beavers Chomutov, Joudrs Pink

Místo konání: Svoboda park, areál ZŠ Dolákova 555/1, 181 00 Praha 8 Bohnice

Termín konání: 19. - 20. 10. 2019

tuto akci finančně podporuje:

Rozpis turnaje v tuto chvíli ještě není znám, bude zveřejněn před konáním

Poslední turnaj sezóny Joudrs Cup do 15 let mixPoslední turnaj sezóny Joudrs Cup do 15 let mix