Povánoční soustředění Juniorek

O vánočních prázdninách, ve středu a čtvrtek, jsme s Mončou a Tomášem absolvovali kondičně softový soustředění.
Ve středu bylo teplo, a tak jsme začali stylově - běháním po sídlišti :). Paradoxem až úsměvnou příhodou bylo, že ačkoliv jsme vyběhli najednou, a v průběhu se neplánovaně rozdělili na dvě skupiny, zpátky na Joudrs jsme dorazili společně. Mnozí tedy objevili nové tajné přístupovo-únikové cesty, které se v průběhu roku ještě určitě budou hodit ;).

Pokračováni v hale bylo o technice pole a pálky. Pilujeme jednotlivé fáze a vše je momentálně o kvalitě a správném zafixování spíše než o kvantitě. Odpoledne v tělocvičně jsme zlepšovali kondici pomocí kruhového tréninku, což jsme všechny druhý den pocítili více než intenzivně.
Ve čtvrtek v hale jsme díky špatnému počasí trénovali starty a rychlé běhy a ostatní softballovou techniku. Odpoledne byl přesun do tělocvičny, kde nás opět čekala naše oblíbená kondice. Viva zimní příprava!! ;)
Za Juniorky - Kiuš a Štěpa