Pozvánka na prezentaci Poháru Mistrů Evropských zemí

Vážení přátelé, rodiče a hráčky,

jak už jistě víte, SK Joudrs Praha má tu čest pořádat Pohár Mistrů Evropských zemí v letošním roce (1.- 6. září)!!! Tímto se pro nás tato sezóna stává výjimečnou. Jen naše odhodlání a chuť pracovat ukáže, jak tato akce bude pro náš klub přínosná. Já osobně věřím, že za podpory všech se staneme úspěšným pořadatelem akce takového formátu.

Dovolte mi tímto, abych Vás všechny pozval na setkání 6. května 2008 od 19:30 hodin do našeho areálu, kde proběhne prezentace zajištění této akce. Vím, že to od každého z nás bude vyžadovat určité ústupky – napsat dceři omluvenku do školy, vzít si v práci dovolenou, sehnat sponzora, obléknout si montérky a přijít pracovat na hřiště nebo bílou zástěru a smažit klobásy. Někdo se radši chopí tácu a bude roznášet pivo. Je na každém z Vás, jakou činnost si vyberete a pomůžete tím dotáhnou tuto akci k dokonalosti.

Těším se na Vás.

Tomáš Kusý