Příměstský tábor I - den třetí

Počasí se nám umoudřilo, takže jsme mohli pokračovat v naplánovaném programu, pro dnešek to byl atletický víceboj. Ráno jsme se proto vydali na hřiště spřáteleného atletického oddílu AŠK Mazurská, kde jsme si mohli vypůjčit nejen krásné hřiště ale i další vybavení. Ve víceboji nás čekalo spousta disciplín: sprint na 40 m - naučili jsme se vybíhat z bloků a že je důležité běžet naplno až do cíle, běh přes překážky na 40 m, skok do dálky, hod oštěpem (raketou), vytrvalostní běh na 240 m (mladší na 120m), a týmová štafeta. Boje to byly urputné, všichni absolvovali všechny disciplíny a do kartiček si zapsali vynikající výkony.

Po atletických závodech jsme spěchali na oběd, nechtěli jsme nechat vystydnout nudlovou poléku a rozvařit ovocné knedlíky. Po obědě jsme přečetli opět dvě pohádky během poledního klidu a po odpočinku nás čekal odpolední program.

Po dopoledním sportovním výkonu jsme potřebovali trochu provětrat i mozkové závity. Čekalo nás živé pexeso v týmech, hádali jsme poslepu různé předměty (třeba klíč, tužku, lízátko - vydrželo až do konce?...), hráli jsme logické hry, hádali hádanky a na závěr jsme potrénovali odpalování ze stativu, protože zítra nás čeká Bee-Ball.

Pak už nás čekalo jen vyhlašování výsledků, udělování odměn a korálků za uplynulý den. Tak pa zase zítra.

A ještě jedna hádanka pro vás:        Místo džusu pijí krev,

píchnou nás i přes oděv.

Na vše živé doráží,

jsou to totiž   ....................................  (odpověď  najdete ve fotkách)