Propršený víkend Žen A

V termínu 16.-18.3. se náš tým vydal do italského Bollate, poblíž Milána. Po dlouhé a vysilující cestě nás čekal hned první zápas. Přijely jsme trochu později, než jsme čekaly a tak jsme měly na rozcvičku asi 20 minut. Bylo tedy potřeba to hlavně zvládnout mentálně. Vše nakonec dobře dopadlo a my si po dobrém vstupu do zápasu, slušných kontaktech a dobrém poli připsaly naše první venkovní vítězství 3:1 nad týmem Caronna. Po zápase jsme už vyčerpané s vděčností přejely na hotel. Skvěle zahájený turnaj dále ale nepokračoval. Nadcházející den nám italští pořadatelé oznámili, že je turnaj zrušen kvůli hustému dešti, Nezbývalo nám nic jiného, než nezahálet a obměnit program. Dopoledne jsme si probraly včerejší zápas s Matějem. Kolem oběda byl čas na individuální sezení se Šajny a některé holky využily tento čas na trénink kondice či pálky nebo návštěvě Milána. Odpoledne nás čekal týmový mentální trénink. Sobotní den jsme zakončily v místní pizzerii. Neděle už byla věnovaná cestě domů. Nutno ještě zmínit a poděkovat holkám, které nás doplnily. Nikole Brdkové a Evě Staňkové z juniorek a Kristýně Malé ze Sabatu.

Za tým žen A Adéla Linková

Propršený víkend Žen APropršený víkend Žen APropršený víkend Žen APropršený víkend Žen A