První ligový víkend kadetek

První extraligový turnaj v Ledenicích

Odjížděly jsme v pátek 2.5. od Salesiánu z Kobylis, sraz jsme tam měly v 16:30, tedy přesně v tom největším dešti. Takže jsme pěkně zmokly. Co nejrychleji jsme všechno naskládaly do auta a vyrazily jsme na cestu, která trvala cca 3hodiny. V Ledenicích bylo chladno ale očividně nespadla ani kapka. Vše to mělo příjit až v sobotu a také přišlo...

V sobotu jsme měly hrát od 11:00hod. s Mladýma Bukama, ale kvůli velkému dešti se vše muselo posunout. Čekaly jsme až do 13:00, kdy už to bylo o něco málo lepší, ale stejně to bylo strašné. Tento zápas jsme jsme hrály, už od začátku velmi dobře pálily a tím jsme si zajistily výhru 14:0. O 2 hodiny později jsme šly odehrát další zápas a to se Dvorem Králové. Raději jsme se na něj rozcvičily v tělocvičně v teple a připravily se tak, že jsme do západu šly s tím, že to vyhrajeme a také se tak stalo výhra pro nás 7:3. Tímto jsme ukončily sobotní zápasy.

V neděli nám začal zápas od 10:00. Hrály jsme proti Eagles. Už bylo sluneční počasí, ale pořád byla pořád zima. V zápase jsme hodně pálily, což nám občas v některých zápasech dělá problém, ale v tomto zápase si každý odpálil alespoň jeden hit do vnějšího pole, tím byla další už třetí výhra pro na našem kontě, bylo to 15:0. Ještě nás čekal poslední soupeř a to domácí Ledenice. Po domluvě s Buky a Dvorem jsme si zápasy prohodily kvůli delší cestě domů, takže jsme do zápasu naskočily až ve 16:00. Byly jsme připraveny do tohoto zápasu dát vše a také se nám to podařilo a vysloužily jsme si výhru 17:1.

Tento turnaj se nám velice dařilo, doufáme, že nám to takhle skvěle půjde i nadále.
Za tým kadetek A
Jana Koťarová

První druholigový turnaj na Kotlářce

Jelikož jsme na Kotlářce v Dejvicích hrály poprvé, všichni jsme v okolí dost bloudily.

V sobotu jsme odehrály tři zápasy: první proti místní Kotlářce jsme prohrály o jeden bod, tudíž s výsledkem 3:4. Druhý zápas proti Ostravským Arrows také nedopadl slavně, protože poté, co jsme v první směně díky slabé obraně dostaly šest bodů, které jsme během zápasu pouze dorovnaly, a dostaly jsem další tři body, jsme si odnesly prohru 6:9. Poslední zápas dopadl veseleji a nad Merklínem jsme hned v první směně vybojovaly šest bodů. Konečný výsledek byl 8:5.

V neděli jsme ranní zápas odehrály proti SaBaTu s drtivou porážkou. Jak by řekl Rosťa, neměly jsme formu. A tak jsme po prvním zápase jely domů s krásným pátým místem.

Za tým kadetek B

Terka. Fremundová

První ligový víkend kadetekPrvní ligový víkend kadetekPrvní ligový víkend kadetekPrvní ligový víkend kadetekPrvní ligový víkend kadetekPrvní ligový víkend kadetek