PVP 2009 Parma: JOUDRS A má stříbro!!!!!!!!!!!

Začátek turnaje nám vůbec nevyšel. Důležitý zápas proti Moskvichi nám nevyšel ani v poli, ani na pálce a prohrály jsme 1:5, čímž jsme si zkomplikovaly svoji cestu do play-off. Možná právě proto jsme každý další zápas hrály lépe a dotáhly turnaj až do finále. V úterý jsme odehrály vyrovnaný zápas s holandským Sparks (3:4) a odpoledne vybojovaly v tie-breaku důležitou výhru na Neukirchen Nightmares. Ve středu pak povinná výhra nad španělským Viladecans. Do play-off jdeme až ze třetího místa a neseme si s sebou dvě prohry, což znamená vyhrát vše. Ve čtvrtek ráno vítězíme nad Braschaat 8:3 (za zmínku stojí tříbodový homerun Evy Rendlové), odpoledne pak se zápas s Parmou mění na zápas s Kelly Hardie, který v tie-breaku prohráváme 0:1. Páteční zápas s Terrasvogels tak musíme vyhrát, abychom měli alespoň naději udržet se ve čtyrče. Terrasvogels šetří nadhazovačku, čehož využíváme a vítězíme vysoko 8:0 (Zapp přitom likviduje všechny pokusy soupeře). Parma podrží a díky její prohře postupujeme do dalších bojů.
Čeká nás opět Moskvich, opět se dostáváme do tie-breaku, kdy předvedeme sérii hitů a pojistíme si zásobu bodů do dohrávky. Kapku nervózní dohrávku ukončuje Aneta Rynešová tečí a vítězíme 7:4. Medaile už je jistá.
V sobotu ráno nastupujeme proti Sparks. Že to nebude jednoduché, bylo jasné hned, ale málokdo tušil, co zápas přinese: po první směně vedeme 2:1, ve 4. směně Sparks vyrovnává, po 7. směně pořád 2:2. Takže tie-break. 8. směna 0:0, 9. směna 3:3, 10. směna 1:1, 11. směna 1:1, 12. směna - JOUDRS dává bod, do dohrávky na prkno nastupuje Zapp a vyhráváme!!!!
Na přípravu na finále máme dvě hodiny zatímco Terrasvogels přijíždí odpočinutý. Finálový zápas byl vyrovnaný, obávanou Amy Murch se nám podařilo trefovat. V šesté směně se ujímáme vedení 2:1, ale v dohrávce nám chybí štěstí a Terrasvogels otáčí na konečných 3:2.
Holky, Tome, Šádo, Miwi a Miwi family díky, bylo to super. Díky úžasným fanouškům zejména Jakešovým, Italian JOUDRS support z Caira, Hakkikovi, Andy a Petráskovi - jste nejlepčí!!!