PVP: Den 7 aneb Máme stříbro no a coooo!

Duel Gryphonů s Terrasvogels o přímý postup do finále podle očekávání vyhrál druhý zmíněný tým, a tak na nás v bitvě o postup do finálového zápasu turnaje čekali Gryphons. Holandský tým nás už v turnaji jednou těsně porazil 3:1 a my jim tak měli co vracet.

Nizozemky jsme chtěli zaskočit už na začátku utkání a podařilo se nám to hned v druhém inningu. Po odpalech Lenky Ježkové a Téry Jakešové jsme skórovali hned třikrát a Gryphoni byli v těžké pozici. Za celý zápas se jim nepodařilo především díky perfektnímu výkonu Petry Křiklánové na nadhazovacím prkně dovézt jediný bod, zato my jsme výborně pálili a body přidávali až do konce utkání. Tulipány jsme porazili vysoko 6:0 a zajistili si tak postup do finále.

V tom nás čekal o dost tvrdší soupeř, turnajem hladce postupující holandský tým Terrasvogels, který zatím všechna utkání letošního PVP vyhrál rozdílem. Zlomový okamžik zápasu přišel ve třetí směně. Holanďankám se po našich chybách v obraně podařilo naplnit mety, první bod doběhl nuceným posunem po čtyřech špatných nadhozech, další čtyři pak po grandslamu Draperové.

V obraně už jsme do konce zápasu nezaváhali a Terrasvogels už dokázali dovézt jen jediný bod. My jsme zahrozili v šestém inningu, kdy se nám po dvojmetovém odpalu Lenky Ježkové podařilo hned dvakrát skórovat, výsledek zápasu už jsme ale neotočili a Terrasvogels nás ve finále přehráli 6:2.

Z Poháru vítězů pohárů tak odjíždíme z krásnou stříbrnou medailí a zlatou se chystáme vybojovat už v letošním play off. Přijďte nás podpořit!

PVP: Den 7 aneb Máme stříbro no a coooo!