Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 a neb „Zlí muži v modrém“

TÝDEN SPORTU ZDARMA - SOFTBALL

Krásné vánoční svátky a šťastný Nový rok 2022

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 a neb „Zlí muži v modrém“

Juniorky vybojovaly na MS páté místo

STAVBA HALY 6. 11. 2021 OD 8:30

Vánoční turnaj - 5. ročník Joudrs indoor Cup U13 mix

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Junioři: Zlato z MČR Juniorů

Juniorky A: Hodnocení sezóny 2020/2021

Pohár zůstává doma, titul obhájen!

Muži A: Krev, pot a slzy

„Zlí muži v modrém“

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 a neb „Zlí muži v modrém“ i tak by se dal nazvat titulek pro sezónu 2021.
Každá sezóna je něčím zajímavá, něčím výjimečná a bylo tomu tak i letos. Rozhodčí z SK Joudrs Praha čekali nové výzvy počínaje netradiční termínovou listinou, množstvím pořádaných turnajů a utkání, on-line výchovou a vzděláváním nových i stávajících rozhodčích a konče povinností zajistit rozhodčí v rámci programu ČSA pro nižší soutěže.

To vše se podařilo zvládnout a výsledky můžete vidět níže:

Rozhodčí reprezentující SK Joudrs Praha v nejvyšších soutěžích ČSA: Pavel Menšík (54 utkání), Veronika Hollová (27 utkání), Lukáš Wencl (13 utkání)

Rozhodčí plnící závazek (152 utkání) SK Joudrs Praha vůči ČSA v nižších soutěžích: Vojtěch Beneš (56), Lukáš Wencl (30), Vilém Sládek (27), Martin Kubík (16), Jiří Dostál (14), Pavel Menšík (10), Samuel Josef Savane (3), Radek Šmejkal (2).

Na rozhodování 16 turnajů v rámci klubu SK Joudrs Praha se v sezóně 2021 podíleli: Radim Knetl, Vít Vavrečka, Andrej Sokol, Prokop Macháček, Cedric Nzambi, Radek Šmejkal, Zuzana Capíková, Mikuláš Schwarz

Nově vyškolení rozhodčí:
III. rozhodcovské licence: Menšík Albert, Savane Samuel Josef, Sládek Vilém, Vít Adam
 WBSC Europe licence: Pavel Menšík

Ocenění
Vojtěch Beneš ocenění od ČSA "Nováček ruku v Premium turnajích mládeže"
a je třetí držitel této ceny z SK Joudrs Praha. Zároveň se jedná o nejmladšího rozhodčího, který byl takto oceněn v rámci ČSA.

Vážení rozhodčí, opět jste pomohli trenérům, vedoucím družstev a v neposlední řadě i hráčům, aby se mohli soustředit pouze na hru samotnou a radost s ní. Ač to tak na nevypadá tak úspěchy hráčských týmů jsou i vašimi úspěchy, protože jste pomohli vytvořit kvalitní podmínky-zázemí pro realizaci jejich cílů.  Vaše práce má obrovský smysl a význam.  Sezóna 2021 je za námi. Děkujeme všem, kteří byli ochotni obléknou modrou uniformu a pomoci.  Jste skvělí, bez vás by to nešlo! Ať žije sezóna 2022.

Joudrs umpires