SOBOTNÍ BILANCE 3.5.2014

Extraliga na domácím hřišti přinesla našemu áčku dvě snadné výhry nad SaBaTem. V druhé lize (opět doma) naše béčko na zápasy remízovalo 1:1 s nováčkem v soutěži z Mladých Buků.

Poprvé se do boje vydaly i Ženy C, které ve skupině po dvou prohrách porazily domácí Sedlčany, což jim ovšem vzhledem ke „kolečku“ stačilo na druhé místo ve skupině. Bojovat tedy dnes již nebudou v Sedlčanech ale na Kladně.

T-balláci vyrazili na turnaj II. ligy T-ballu do Trhových Svin, kde obsadili 4. a 5. místo (turnaje jsou jednodenní). Celkově jsou v tabulce na 3. a 4. místě.

Naši kadeti vyjeli sbírat zkušenosti na Extraligu juniorů do Kostelce nad Orlicí a hned první zápas jim přinesl první extraligovou výhru nad Tempem. Dalších dvě utkání ovšem již vítězství nepřinesla.

Kadetky se vypravily na Extraligu do Ledenic, kde v prvních dvou utkání poměrně snadno zvítězily. Béčko kadetek jelo na II. ligu na Kotlářku a jeho zatímní bilance je 1 výhra, 2 prohry.

-dt-