T-BALL NAVY - sobotní mrazivá cesta za body do Sezimova Ústí

Poprvé v tomto roce jsme se v sobotu 23.dubna vydali autobusem na lov bodů v druhé t-ballové lize mimo Prahu. Kromě trenérů Benyho, Katzína a Vaška se k výpravě přidali i rodiče, kteří nejen celou dobu zajišťovali skvělou diváckou kulisu, ale pomohli i prakticky při přemisťování v Sezimově Ústí. Turnaj pro nás v chladném ránu začal krásně - prvním soupeřem v turnaji byl tým z Havlíčkova Brodu, který se nám podařilo porazit poměrem 18:9. V druhém zápase jsme se utkali s družstvem Chomutova, naším přemožitelem z úvodního domácího turnaje. Bohužel ani tentokrát se nám nevedlo lépe a zápas skončil porážkou 3:18. Po obědě jsme si spravili chuť výhrou nad Pardubicemi a doufali jsme, že udržíme v prvním turnaji nastavený standard jedné porážky na turnaj. V dalším zápase se Spektrem jsme bohužel neuspěli a prohráli. Pak už byl čas rychle vše sbalit a s pomocí rodičů se přemístit na druhé hřiště, které turnaj hostilo. Tam nás už čekal náš soupeř v boji o 5. místo, tým z Merklína. Po lítém boji se nám podařilo zvítězit o jeden bod a tak jsme z našeho druhého letošnéího turnaje odjížděli v dobré náladě.

Rádi bychom závěrem poděkovali všem hráčům, kteří během turnaje prokázali nejen odolnost vůči zimě a bojovnost, ale ukázali i mnohé z toho, co se naučili na trénincích a rodičům, kteří tým hnali svým fanděním a vždy podali včas pomocnou ruku.

Vašek Kettner
T-BALL NAVY - sobotní mrazivá cesta za body do Sezimova Ústí