T-ball Orange: Bramborová nám tentokrát opravdu nevadí :-)

SK Joudrs, softball, Praha

Zápisy Mikro 2023/2024

2023 Open pohár ČSA katetek U16

Memorial Mikea Stapletona 2023

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 22. 6. 2023

Úklidová akce 2023 - den Země - Ukliďme Česko!

MISTROVSTVÍ ČR v BEEBALLU pro žáky 1. - 3. tříd základních škol

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

ME juniorek do 18 let 2023

Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna

SEZÓNA 2023 PŘICHÁZÍ

Valná hromada 3. 4. 2023

2023 Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Halové turnaje - Joudrs Indoor Cup 2023

JOUDRS - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY A BENECKO 2023

Týden sportu zdarma 2022

Joudrs Vánoční edice 2022 - limitovaná řada

STAVBA HALY | 5. 11. 2022 OD 8:00

MUŽI A - Co přinesla sezóna 2022?

10. ročník Sportuje celá Praha 8

JOUDRS BRIGÁGY - PODZIM

Tak už jdeme do finále! | ŽENY A

International Joudrs Cup U13 W 7. - 9. 10. 2022

SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

Od pátku 3. 6. do neděle 5. 6. 2016 se na hřišti Tempo Titans Praha konal námi dlouho očekávaný turnaj „Zlatý Supercup“, na který jsme se kvalifikovali z prvního místa na „Stříbrném superpoháru“ v Chomutově.

Náš tým byl rozlosován do skupiny B spolu s dalšími pěti týmy:  Maďarskem, Olympií Blansko, Arrows Ostrava, Španělskem a Wayne’s World (Pardubice).

 

Pátek:

Už v 9 hodin ráno nás čekal souboj s Maďarskem. Maďarsko jsme si pamatovali už z minulého roku, ale tak jako nám tak i jim se určitě tým změnil a tak jsme nenechali nic náhodě. Krásné odpaly do zadního pole a mohutné povzbuzování rodičů, kamarádů a také našeho předsedy Tomáše nás dovedlo k výhře 15:6.

Ve 12 hodin nás čekal soupeř ze Španělska, který byl doplněný třemi hráči z Eagles Praha. Hráli jsme na centrálním hřišti Tempa a tribuny byly plně obsazeny. Bohužel se nám na první pálce nepodařilo dát žádné body a dohrávku mělo Španělsko. Prohra 10:5 nás zamrzela, ale vzchopili jsme se a tešili se na souboj s Wayne’s World z Pardubic, který se ale konal až po slavnostním nástupu v 17,30 hodin.

Slavnostní zahájení bylo jako každý rok nádherná podívaná. Nástup všech 24 týmů z celé Evropy na centrálním hřišti bylo jedinečnou podívanou pro hráče a hlavně pro rodiče a kamarády na tribunách.

 

V 17,30 hodin náš čekal zápas s Pardubicemi, ve kterém se naše děti ukázaly jako dobří pálkaři i polaři a zaslouženě vyhrály 13:1.

 

Sobota:

V 10 hodin jsme nastoupili opět na travnaté hřiště proti týmu Olympia Blansko. Velmi napjatý a hodně emotivní zápas skončil nakonec naší výhrou 9:3.

Ve 11.30 hodin nás čekali dovednostní soutěže Masters.  Děti byly moc šikovné a dařili se jim odpaly, hody, běh i souhra v poli. Obsadili jsme celkově krásné třetí místo.

 

Hod:                                                                                            Odpal do dálky:                                                                       Běh po metách:                                                              

Adam Cyprian 35,9 m                                                              Ríša Uller – 46 m                                                                    Kuba Feix - 13,3 s

Sara von Tsurikov – 34,4, m                                                   Lukáš Čáslavský – 40,7                                                        Lukáš Tvrdek – 14,1 s

Honzík Katz – 33, 7 m                                                              Sam Šarkezi – 36,9 m                                                           Nazar Yezerskyy - 14,2 s  

 

                                                                          Souhra v poli: Sam, Adam, Lukáš, Čápa, Honzík, Sara – 21,2 s

                                                          

 

Po soutěžích Masters nás čekal ještě zápas s Arrows Ostrava, který jsme opět vyhráli a tak jsme v naší skupině obsadili 2. místo a dostali se tak do finálové osmičky. Ten den nás čekal ještě jeden zápas. Hroši Brno, ano jsou to ti, kteří bojovali s Eagles o dodatečný postup na „Zlaťák“. Jejich tým asi nečekal a nebo nevěděl kdo a co umí Joudrs, ale naši hráči jim ukázali bezchybnou pálku do zadního pole a ještě bezchybnější pole. Výhra nad Hrochy Brno 14:5 nás posunula do nejlepší šestky na turnaji.

A to by pro sobotu stačilo wink

 

Neděle:

V neděli nás čekalo Rusko, resp. tým Tigers Balashika z Moskvy, těžký soupeř.  V prvních dvou směnách se nic nedělo, ani jeden z týmů neskóroval, soupeř nám ve třetí směně dává 5 bodů, my jemu nic, ve čtvrté směně bodujeme, ale připisujeme pouze dva body a soupeř tři body. V páté směně připisujeme další tři body a soupeř bod jeden. Prohráli jsme 9:5.

Čekal nás poslední zápas tohoto turnaje, který jsme si chtěli hlavně užít, protože díky neustálému přepočítávání jak ve dne tak i v noci wink  nám Petr sdělil, že i kdybychom prohráli tak budeme celkově na krásném čtvrtém místě. Zápas s Tempem byl hodně dramatický. A my ho prohráli pouze o jeden bod.

Výsledky:

Masters soutěže: 3. místo

Coach Pitch baseball: 6. Místo

Celkové 4. místo

 

Individuální ocenění:

Sara von Tsurikov: 3. místo „Nejvíce doběhnutých bodů“

Lukáš Čáslavský: 3. místo „Nejvíce neasistovaných autů“

Richard Uller: 3.místo „Nejdelší odpal“

 

Děkuji moc samozřejmě v první řadě dětem, nebýt jejich statečných výkonů nemohli bychom naposledy zažít tento krásný mezinárodní turnaj. Děkuji rodičům, kamarádům, Joudrsákům, kteří nám fandili, děkuji Zdeňku Beránkovi za povzbuzující svačiny plné vitamínů, Ivě Šarkeziové za maskota a v neposlední řadě mým trenérům: Tonímu za skvělý nadhoz, Davidovi za koučování na 3.metě, Petrovi za fotografování, Adélce jako roztleskávačce v dughoutu, Amálce a Ondrovi Tvrdkovi za hlídání lineupu.

-Jitka-

 

Pohledy rodičů:

Zdeněk David: Děkuji všem dětem a trenérům za krásný víkend, plný výborných sportovních zážitků. Turnaj byl skvělý po všech stránkách, gratuluji ke skvělému umístění.

Kristýna Hůlová: Byli jsme mile překvapení dobrou organizací. Tempo má pěkné zázemí, jen bychom ocenili více stínu. Ač jsme bez medaile, pro děti i rodiče to byla skvělá zkušenost. Máme krásné zážitky a vyšlo i počasí.

Marcela Bukačová: Byly to krásné tři dny, příjemná sportovní nálada. Klobouk dolů před výkony, výdrží a nadšením dětí. Obdiv trenérům, kteří to zvládli se stoickým klidem! Gratuluji a přeji hodně sil, nadšení a štěstí do dalších tréninků a turnajů.

Markéta Katzová: Děkujeme trenérům, dětem a hlavně organizátorům za tři úžasné dny plné hry s míčkem, rukavicí a pálkou, kamarádství dětí i dospěláků, radosti z vítězství a sbírání zkušeností z prohry. Byl to úžasný zážitek.

Michaela a Iva Šarkeziovi: O víkendu jsme měli velké štěstí , že jsme se mohli zúčastnit letošního Supercupu.. Celé tři dny byly úžasné ať už díky výsledkům našich hráčů tak už i proto, že jsme byly svědky úžasných nadhozů o které se postaral sám hlavní trenér "Tonda" ..Jsme moc rády ,že náš pozdrav "Držíme spolu ,jsme tým, jsme Joudrs." našemu týmu opravdu patří....

Veškeré výsledky a statistiky našich dětí nalezenete na www.superpohar.cz

T-ball Orange: Zlatý supercup - Bramborová nám tentokrát opravdu nevadí :-)T-ball Orange: Zlatý supercup - Bramborová nám tentokrát opravdu nevadí :-)