T-ball Orange: Kunovická Mlatevňa dobyta

SK Joudrs, softball, Praha

Zápisy Mikro 2023/2024

2023 Open pohár ČSA katetek U16

Memorial Mikea Stapletona 2023

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 22. 6. 2023

Úklidová akce 2023 - den Země - Ukliďme Česko!

MISTROVSTVÍ ČR v BEEBALLU pro žáky 1. - 3. tříd základních škol

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

ME juniorek do 18 let 2023

Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna

SEZÓNA 2023 PŘICHÁZÍ

Valná hromada 3. 4. 2023

2023 Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Halové turnaje - Joudrs Indoor Cup 2023

JOUDRS - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY A BENECKO 2023

Týden sportu zdarma 2022

Joudrs Vánoční edice 2022 - limitovaná řada

STAVBA HALY | 5. 11. 2022 OD 8:00

MUŽI A - Co přinesla sezóna 2022?

10. ročník Sportuje celá Praha 8

JOUDRS BRIGÁGY - PODZIM

Tak už jdeme do finále! | ŽENY A

International Joudrs Cup U13 W 7. - 9. 10. 2022

SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

O posledním květnovém víkendu nás čekal turnaj v dalekých moravských Kunovicích. Bohužel náš tým byl velice oslaben, jeli jsme pouze s devíti dětmi a doufali, že vše proběhne v pořádku a nikdo se nám nezraní. Do Kunovic jsme jeli už v pátek. Po čtyřhodinové cestě jsme se ubytovali v krásném městečku Ostrožská Nová Ves. Povečeřeli  jsme jídlo od maminek a vydali se na obhlídku okolí. Navštívili jsme překrásný kemp v moravském stylu „Slovácký dvůr, ale bohužel začalo pršet, přišla bouřka a my jsme se museli poklusem vrátit do tělocvičny, kde jsme byli ubytovaní.

V sobotu ráno jsme se za krásného počasí přesunuli do nedalekých Kunovic na hřiště softballového klubu Snails Kunovice. První zápas nás čekal tradičně s Eagles. Nedařilo se nám na pálce a tak se tentokrát – vlastně poprvé z vítězství radovalo Eagles.

Do druhého zápasu ve skupině jsme nastoupili proti Klackařům z Kostelce a tentokrát už jsme si nenechali vše líbit a bojovali jsme.  Za stavu 9:9 jsme nastoupili do tie breaku, který ale Klackaři vyhráli. Řekli jsme si nevadí, skončili jsme sice poslední ve skupině, ale budeme bojovat dál.

Hned vzápětí nás čekal čtvrtfinálový souboj s Ledenicemi, kteří skončili ve své skupině na druhém místě. Ten jsme s přehledem vyhráli 16:9 a zajistili si tak postup do semifinále a měli tak stále šanci zopakovat naše předešlá vítězství.

V semifinále jsme se sešli opět s Eagles. Děti nabuzené předešlou výhrou perfektně pálily, v poli byly skoro bezchybné a tak jsme Eagles, zaskočené naší úplně jinou hrou porazili 10:5. A tím jsme si zajistili postup do finále. Soupeřem nám měl být vítěz dalšího zápasu: Kunovice nebo vrátíme porážku Klackařům?  Nakonec domácí Kunovice…

Do boje o třetí a čtvrté místo se tak dostalo Eagles a Kostelec. Naše děti a rodiče na tribuně hlasitě fandili Eagles. A Eagles si počkalo na naše finále a na oplátku mohutně fandilo nám proti Kunovickým rodičům. A že to bylo finále jakse patří a opět vítězné pro Joudrs. Takže ani počtvrté v řadě jsme naše fanoušky nezklamali a dovezli domů zlatou z Extraligy.

Díky moc Sašovi Štrouchalovi za odvoz a za fandění, Cypriánům za podporu a fandění a dětem za super strávený pátek a sobotu s nimi.

O nadcházejícím víkendu nás čeká největší akce pro náš tým – „Zlatý superpohár“ – takže na nás myslete nebo rovnou přijeďte fandit na hřiště Tempo Titans Praha od pátku do neděle 3. -5. 6. 2016.

-JCh-

 

P.S.

I  v Kunovicích jsme byli pod neustálým dohledem wink

T-ball Orange: Kunovická Mlatevňa dobytaT-ball Orange: Kunovická Mlatevňa dobytaT-ball Orange: Kunovická Mlatevňa dobyta