T-ball Orange: V Extralize nemáme zatím přemožitele

Druhé kolo t-ballové extraligy se tentokrát odehrálo v sobotu na našem domácím hřišti. Podle předpovědi počasí nás měl čekat oblačný den s přeháňkami, ale i přes tuto nepříznivou jarní předpověď se zde opět sešlo 6 týmů natěšených dětí a jejich trenérů si zahrát. Počasí nakonec vydrželo a pršet začalo až po odehrání turnaje.

První zápas nás logicky čekal s krčskými Eagles, naše děti se vrhly do zápasu s plným nasazením a dovolily dát soupeři jen 3 body, ale 22 bodů mu vrátily.

Do druhého zápasu jsme nastoupili před obědem. S týmem Klackařů z Kostelce si naše děti také poradily a zdolaly je 24:6. Zvítězili jsme a šli jsme do semifinále z prvního místa.

Následoval oběd pro všechny v našem Clubhousu a po obídku si začali trenéři sepisovat lineupy a hráči připravovat na zápas s Ledenicemi. Tak jako v minulém kole v Ledenicích to byl krásný zápas a naše děti se prostřídaly na několika postech. Výhra nad Žralokama 16:4 nás potěšila.

A byli jsme ve finále. Ted už si jenom počkat s kým?  Tak jako v prvním kole nás opět čekali Kunovice. Losování o domácí dugout jsme prohráli, ale to nám nevadilo. Raději jako první body sázíme, jsme pak více vyhecovaní a chceme vyhrát J. Tak jako v Ledenicích jsme body nasázeli, ale jen 5 a Kunovice nám jich v první směně dali 6. Ve druhé směně jsme přidali plný počet a Kunovice jeden, ve třetí směně přidáváme 4 bodíky, ale Kunovice už neskórují. Vyhráváme tak další zlatou, v pořadí už druhou a těšíme se na další kolo, tentokrát do Mostu.

Tento turnaj byl pro nás vyjimečný tím, že jsme si ho pořádali sami. To znamená: připravit hřiště, homerunové ploty, aby i ti nejmenší hráči měli možnost si splnit svůj sen a dát svůj homerun, zajistit po každém zápase uhrabání hřiště, nalajnování hřiště, ovládání tabule s výsledky, zajistit rozhodčí, diplomy, ceny, úklid. Je toho poměrně dost a tak bych chtěla poděkovat všem, kteří nám pomohli, ať už rodičům dětí nebo našim spolutrenérům a hráčům z Joudrs. Bylo jich hodně a byla jsem opravdu ráda, že jsme je tam měli J

-JCh-

T-ball Orange:  V Extralize nemáme zatím přemožitele