T-ball v Havlíčkově Brodě

V sobotu 3.6.2023 jsme odehráli rookieballový turnaj(do 9 let) poprvé mimo Prahu. Tentokrát jsme navštívili Hippos Arénu v Havlíčkově Brodě. Celkem jsme odehráli 4 zápasy.

První zápas jsme odehráli s Vlaštovkami Sadská. Už při prvním zápase se děti vrhly do hry s neuvěřitelnou energií. Skvělé přihrávky v poli, odpaly na trávník. V druhé polovině zápasu se nám podařil skvělý zákrok, při kterém si mohly připsat hned dva auty.

Druhý zápas nás čekal se Snails Kunovice. I když byl začátek poněkud rozpačitý, děti dokázaly, že nejsou lehkými soupeři a opět předvedly nádherné akce, které nenechaly chladné ani naše fanoušky z řad rodičů. Náskok soupeře dohnaly a samotný zápas proto nekončil velkým rozdílem.

Po druhém zápase nastala chvíle na zasloužilý odpočinek a oběd v místním clubhousu.

Poslední dva zápasy jsme odehráli na umělce. V 15:00 jsme nastoupili proti Pasos Pardubice.

Poslední zápas vyšel na domácí tým Hippos Havlíčkův Brod. I když byla zjevná únava, děti se do toho opřely a  na začátku druhé směny si zapsaly 3 auty za sebou, kdy soupeři nedaly možnost, dát jediný bod. Následovala řada krásných odpalů na trávník. Samotný zápas skončil těsnou výhrou soupeře o jediný bod.

Na konci děti čekal diplom za účast :)

Co se týče našich T-balláčků, jsme na ně velmi pyšní. Každý turnaj se posouvají dále a konkrétně tento turnaj dávaly svým soupeřům pěkně zabrat. V tomto turnaji jely naplno a od začátku sezóny to byl hráčsky zatím nejúspěšnější turnaj.

T-ball v Havlíčkově BroděT-ball v Havlíčkově BroděT-ball v Havlíčkově Brodě