T ballové mládí vyzve českou reprezentaci

Začátkem června skončila 4. kolem obou kategorií základní část letošního ročníku T ballové školní ligy Prahy 8, šk. rok 2012/2013. Celý ročník se nesl v duchu nadcházejícího Mistrovství Evropy v softballu žen, které se uskuteční ve dnech 7. - 13. 7. 2013 v areálu SK Joudrs Praha při ZŠ Dolákova. A právě na těchto hřištích se jednotlivá kola odehrála. Liga začala již v září loňského roku a byla zahájena po vzoru Mistrovství Evropy slavnostním otvíracím ceremoniálem. A stejně jako se ukončuje poslední den evropského šampionátu, tak bude i Liga letos završena slavnostním předáváním medailí, které se uskuteční v úterý 25. června. Opět na hřištích, na kterých se jen o pár dní později rozhoří boje ME v softballu žen. Bonbónkem na závěr slavnostního odpoledne bude exhibiční zápas ženské reprezentace ČR a výběru T ballové školní ligy Prahy 8 a následná autogramiáda českých hráček, které si i přes náročnou přípravu udělaly čas přijít mezi začínající hráčky. Věřme, že mnohé z nich toto setkání s nejlepšími českými softbalistkami namotivuje do dalšího tréninku a třeba i ony jednou obléknou reprezentační dres.

Program finálového odpoledne:

.         Od 16:00 finálový zápas kategorie mladší mix: ZŠ Libčická - ZŠ Žernosecká, hřiště A

.         Od 17:00 finálový zápas kategorie starší dívky: ZŠ Dolákova - Gymnázium Litoměřická

Vždy po ukončení každého finále proběhne slavnostní nástup všech týmů dané kategorie, které se letos zúčastnily Ligy, a předávání cen všem týmům a medailí prvním třem týmům z rukou pana Mgr. Martina Roubíčka, radního pro oblast školství z MČ Praha 8.

.         Od 18.00 exhibiční zápas výběru škol hrajících letošní ročník T ballové školní ligy Prahy 8 kategorie starší dívky, a reprezentace ČR

.         Od 19:00 proběhne autogramiáda reprezentantek ČR. Každý účastník finálového odpoledne obdrží zdarma plakát české reprezentace, který si může nechat od českých hráček podepsat.

T ballové školní mládí vyzve českou reprezentaci