TBALL Grey & Royal: Nováčci za sebou mají další turnaj 2. ligy

Fandění bratrskému týmu Joudrs Navy, který se úspěšně proplétal pavoukem turnaje, znamenalo i spoustu času pro naše hráče věnovat se prozkoumávání krás místního dětského hřiště. Naštěstí nám přálo i počasí (s krátkou výjimkou, kdy byla dokonce pro intenzivní déšť přerušena utkání na obou hřištích). Z jižních Čech jsme se tak na cestu zpět vydali až ve velmi pozdních hodinách, o to klidnější ovšem měli večer rodiče, kterým přijely z turnaje příjemně vyčerpané ratolesti.

Díky moc všem, kteří se podíleli na úspěšném výjezdu

-sn86-Po dlouhé cestě autobusem do nádherného prostředí sprtovního areálu v Hluboké nad Vltavou jsme se sice rozdělili dle soupisek do dvou různých týmů, ale herní projev byl v obou družstvech podobný. Zatímco na organizaci a týmovém servisu se díky početné skupině ochotných rodičů absence hlavní trenérky Helči (kvůli reprezentačním povinnostem) neprojevila, na dětech a jejich houževnatosti možná malé stopy zanechala. Prvotní malátný dojem se v průběhu dne ale začal vytrácet a i proti velmi silným soupeřům (v případě Royal to byl Sokol Hluboká, u Grey bobři z Chomutova) se nám dařilo zahrát správně auty v obraně a ke všemu se prosadit na pálce. Nicméně po třech prohraných zápasech ve skupině se dva nejnovější týmy v Joudrs střetly o 7. příčku. Tentokrát byli úspěšnější hráči Royal, ale důležitější pro nás je sbírání zkušeností a díky možnost zahrát si zápasy proti kvalitním soupeřům je takových příležitostí spousta. Umístěním pro nás každopádně turnaj neskončil.
Týmy Joudrs Grey a Royal obsadily na třetím turnaji 2. ligy v Hluboké nad Vltavou 7. a 8. příčku.

Po dlouhé cestě autobusem do nádherného prostředí sprtovního areálu v Hluboké nad Vltavou jsme se sice rozdělili dle soupisek do dvou různých týmů, ale herní projev byl v obou družstvech podobný. Zatímco na organizaci a týmovém servisu se díky početné skupině ochotných rodičů absence hlavní trenérky Helči (kvůli reprezentačním povinnostem) neprojevila, na dětech a jejich houževnatosti možná malé stopy zanechala. Prvotní malátný dojem se v průběhu dne ale začal vytrácet a i proti velmi silným soupeřům (v případě Royal to byl Sokol Hluboká, u Grey bobři z Chomutova) se nám dařilo zahrát správně auty v obraně a ke všemu se prosadit na pálce. Nicméně po třech prohraných zápasech ve skupině se dva nejnovější týmy v Joudrs střetly o 7. příčku. Tentokrát byli úspěšnější hráči Royal, ale důležitější pro nás je sbírání zkušeností a díky možnosti zahrát si zápasy proti kvalitním soupeřům je takových příležitostí spousta. Umístěním na posledních dvou příčkách pro nás každopádně turnaj neskončil.

Díky moc všem, kteří se podíleli na úspěšném výjezdu.

-sn86-
TBALL Grey & Royal: Nováčci za sebou mají další turnaj 2. ligyTBALL Grey & Royal: Nováčci za sebou mají další turnaj 2. ligy